Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról a pasiról aki nem akarja az anált?

Figyelt kérdés
Különben méretes a farka és nyalni is szeret.

2018. ápr. 30. 15:17
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
89%

Mint a Jézuska.

Sok mindenki hiszi, hogy létezett valaha, de még senki se látta.

2018. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy "hála a jó égnek". Kevés olyan dolog van, ami elől egyből elzárkózom. Na az anál ezek közé tartozik.


24N

2018. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
92%

Én, ha valaki kéri, akkor a kedvéért megteszem, de h nekem magamtól nincs erre igényem az fix. Elég gáz mi?! :D És akkor, h rá tegyek még egy lapáttal, két nővel szexelni sem akarok. Bőven elég nekem egy is, akire maximálisan tudok figyelni, nem akarom megosztani a figyelmet. Egyszer volt egy csajom aki nagyon rajta volt a témán, én meg nagyon nem, aztán a végén kiegyeztünk abban, h jó, legyen, intézze, de az a feltételem, h nem érdekel ők ketten mit csinálnak, de én a másik nőhöz egy ujjal sem nyúlok hozzá...

30/f

2018. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
90%
Azt hogy "Hála a joistennek"
2018. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
89%
Hál istennek, egy gonddal kevesebb 😍
2018. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
32%
Hogy konzervatív. 29N
2018. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%

Ez az anál számomra taszítóan gusztustalan. Mármint a koncepciót sem igazán értem. Szexuálisan nem csak redundáns, (mert ott van a közvetlen közelében egy célszerv), de még végtelenül undorító is a gondolat, hogy az ürülék kijáratán feltuszkoljam a farkamat.

Döbbenten és tátott szájjal állok a népszerűségének ténye előtt. F/26

2018. máj. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
88%
Nem értik a kérdés lényegét. Lefordítom: Van itt valaki aki kurna egy méretes farkú sráccal aki nyalni szeret de nem akarja seggbedugni?
2018. máj. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
89%
Mint a Columbo felesége, mindenki hallott már róla, de még senki se látta.
2018. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is gusztustalan F/28
2018. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!