Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen es Badoon a sracok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen es Badoon a sracok alt. Part, vagy alkalmit keresnek?

Figyelt kérdés

Fiuk, ti akik font vagyok ezeken az oldalakon! Ti egyejszakast, szexkapcsolatot vagy parkapcsolatot kerestek?🤔

Oszinten szolva, en nem eletem szerelmet keresem ezeken a helyeken. 😅

Megsem tudom, hogyan terelhetnem a temat affele, hogy csak szex erdekelne.

Olyan kedvesen es aranyosan irnak ram altalaban, mindig egy jo kis beszelgetes lesz a dologbol, vagy talalka, de tobb nem. Pedig szerintem a fiuk se a nagy O miatt regisztralnak. 🙄🤔 Hogyan lehetne finoman utalni ra, hogy nem parkapcsolat erdekel? Hogy ne tunjek hulye lotyonak, de erezze, hogy megse mellettuk szeretnek megoregedni. 😅

(Nem szoktam ilyen csinalni, egy hosszu kapcsolaton vagyok tul, nem szeretnek ujat de a szex nagyon hianyzik, amit egy allando partnerrel probalnek megoldani, nem minden hetvegen mas sraccal😒)

Valami tanacsot tudtok adni?🙄

21L



2018. ápr. 25. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én párkapcsolatot keresek még ott is. Ez sem egy komoly oldal de itt is tudtam magamnak valakit találni, akivel 3 évet együtt voltam.
2018. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
ja és éreztesd a pasival, hogy te nagyon a szexre hajtasz. Ha kocsiban ültök, akkor cumizd le, meg ilyenek.
2018. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből üzenetváltás közben rátérni, de ha valakivel például túl vagy egy jól sikerült randevún akkor már van értelme arról beszélni, hogy mégis mit akarsz (ez esetben állandó szexpartnert).


"Olyan kedvesen es aranyosan irnak ram altalaban, mindig egy jo kis beszelgetes lesz a dologbol, vagy talalka, de tobb nem. "


Vagy ezt most hogy érted, akkor van találka, de több nem? Magyarán sikertelen randevúid vannak?


Lehet én vagyok fáradt, kicsit bővebben kifejthetnéd a dolgot.


24/f

2018. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, de remélem, hogy sehol sem futok veled össze.
2018. ápr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2 sraccal talalkoztam eddig, az egyik nekem nem jott be vegul , nem is eroltettem meg magam, hogy ,,eladjam magam” neki, sot alig vartam , hogy menjunk mar..

A masik ugy ereztem nagyon jol siekerult, erdekelt a fiu nagyon, voltak egyertelmu utalasok arra, mit akarunk a masiktol, de masnap rairtam, (ez volt multhet vege fele) azota se ,, latta”.

Hat idaig jutottam.

2018. ápr. 25. 01:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Badoo-n vagyok. Én személy szerint csak komoly szándékkal. Ezt a leírásba fel is tüntettem, nem tudom másik szoktak-e ilyet.

Nem élek ilyen dolgokkal kapcsolaton kívül. :D De e tekintetben én vagyok a kisebbség. Viszont azt se tartom valószínűnek, hogy párba álljak valakivel, de ugye sose tudni. Ezen kívül beszélgetés, ha úgy alakul max barátság még okés.

Nagyon sokan lehetnek ott csak szex miatt egyébként. Hogy hogy tereld rá a témát... pláne úgy, hogy lány vagy, nem tudom, nincs ilyenben tapasztalatom. :) Talán majd erre is tud itt választ adni valaki. A lényeg, hogy én komoly szándékkal regisztráltam, de biztos lehetsz benne, hogy nagyon sokan - ha nem többen - a szexért. :)


24/f

2018. ápr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok


A netes társkeresés már csak ilyen lehet (sose használtam), elképzelhető a másodiknak te nem jöttél be, vagy mással összejött közben és ezért így kényelmesebb volt elintéznie a dolgot, az is lehet, h csak várat, bár én 1 napnál tovább nem húznám senkinek az agyát találka után.


Én amúgy nem tudom tudnék-e szexkapcsolatban lenni, alapból jól hangzik, de ott van benne a bizonytalanság, ami egy rendes kapcsolatban nincs.

2018. ápr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, évekig fent voltam, és állítom, h a pasik 99 %-a csak szexet akar. Tapasztaltam. Én meg komolyat. És többnyire ez ki is derült a beszélgetésekböl. Szerintem legyél öszinte és nyugodtan mondd el, h te mit szeretnél, hidd el, sokan kapnak majd az alkalmon.
2018. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy egy ideig csepegtettünk infókat magunkról, majd a lány kijelentette kerek perec még tali előtt, hogy ő szeretőt keres. Ennek tükrében találkoztunk, hogy csak szex lesz köztünk. Persze elsőre, sőt másodikra sem sikerült az eredeti célt megvalósítani. Ez már lassan 4 hónapja történt, és azóta szinte minden nap talizunk, mert szerelmesek lettünk egymásba. Azért azóta már rengeteget szexeltünk. :)
2018. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akik fent vannak, azok mindent keresnek. Vagyis máshogy mondom.

Aki fent van amiatt, mert randizni akar és párt keres, az is ugyanolyan nyitott egy alkalmira mint aki csak szexet keres.


Viszont tényleg nagyon sokan keresik a nagy őt, még akkor is ha nem ezzel az okból regisztráltak. Szerintem csak 10% aki mondjuk kapcsolatban van és alkalmi szex miatt regisztrált, a többi szingli és keres valakit vagy valamit.

Az már csak a csajon múlik, meg a kémián, hogy kapcsolat vagy csak kavarás lesz belőle.

2018. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!