Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Titeket már nyaltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Titeket már nyaltak ki menzesz közben vagy engednétek hogy ki nyaljanak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 12:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha közvetel előtte fürdött és tampont rak fel akkor kinyalmán, de semmi más esetben. Nagyon erős szaga van a menszeszes vérnek.
2018. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem és nem is hagynám.
2018. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Engem nyalt már ki a pasi menszesz közben. Erre volt gerjedve, ez volt a vágya, megkapta.
2018. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert amiért írták már...
2018. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát talán azt inkább nem
2018. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%

Én sokszor nyaltam ki olyankor a partneremet általában tampon, minden nélkül. Én kifejezetten szeretek ilyenkor szexelni, nem vagyok finnyás! :D Mindent úgy csinálok ilyenkor is mint máskor, max utána gyorsan megtörölgetem magam nedves kendővel, ha sok a vér, de nem szokott probléma lenni. Sosem azzal foglalkozunk közben, hanem az élvezetre összpontosítunk. Utána meg levezetés gyanánt megtörölgetem a páromat is, aztán, h kell még, akkor hozok neki tampont, amit, ha engedi akkor én teszem vissza neki, ami nagyon izgató nekem, mivel ehhez azért kell egy jó nagy adag bizalom, ami nagyon jó érzéssel tölt el.

Amúgy az a tapasztalatom, h sok lány gátlásos ilyenkor, és eleinte vonakodik a mensi alatti szextől, de általában sikerül lebontani a gátlásokat, elérni azt, h ne érezzék rosszul magukat. És ha ez megvan, akkor irgalmatlanul élvezik ilyenkor a szexet! Volt olyan csajszi aki ilyenkor élvezett a legnagyobbat. Szóval csajok! Ha egy pasi komolyan hajlik az ilyesmire, akkor ne kéressétek magatokat, mert hatalmas élményről maradtok le!! Aki szeret titeket, az ilyenkor is szeret, nem kell gátlásosnak lenni, meg abból kiindulni, h a menstruáció egy rossz, piszkos, kellemetlen dolog. Ha a pasinak nem gáz, akkor nektek se legyen az! Nekem eddig minden partnerem azt mondta, h fantasztikus élmény volt, és egyből másképp élik meg azokat a napokat, miután tudnak hozzá pozitív élményeket kapcsolni! Csak az a legnagyobb baj, h sokan még mindig tabuként kezelik a menstruációt, nem beszélnek róla, problémaként tekintenek rá, ezért jó h egy csomó nő meg hapsi is gátlásos lesz. Pedig nem szabadna,mert ez egy természetes dolog ami hozzá tartozik a nők életéhez, ha tetszik, ha nem. Ebből kifolyólag az a lényeg, h mit tudunk belőle kihozni. Napokig egymáshoz sem érünk, vagy pedig kihasználjuk a benne rejlő lehetőségeket?! Ezt érdemes ilyenkor fontolóra venni, vagy legalábbis nem elzárkózni tőle teljesen, legalább beszélni róla, h kinek mi fér bele ilyenkor. Mert olyan szerintem nincs, h abszolút semmi...

2018. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után, tamponnal én is engedtem már.
2018. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%
Undorítóak vagytok. Az is aki, engedte és az is aki így kinyalta.
2018. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen.
2018. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mióta írtam : nem, biza volt nyali...

Szinte még csak kezdődött. Nagyon nem is véreztem...Épp előtte zuhanyoztam le.

Nem igazán akartam. Elkezdte, már nem mondtam, hogy folytassuk másképp...

2018. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!