Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemetlen kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen kérdés?

Figyelt kérdés

Egy sraccal lakom albérletben. Ma este, miután fürödni mentem, véletlenül a fürdő padlóján felejtettem a bugyimat (ez a kedvenc darabon, nagyon szép csipkés). A bugyi es a padló színe megegyezik (piros), rajtam meg nem volt szemüveg. Utánam o ment zuhanyozni sajnos es en meg csak percekkel később vettem észre, hogy valami hiányzik.


Kérdésem: ebben az esetben jobb bocsánatot kérni a kellemetlenségért vagy inkább felejtsem el es hagyjam szó nélkül a dolgot?


Eleg szarul érzem magam. Ha fontos, akkor en 22/N, o pedig 24/F, ez a harmadik hete, hogy egy albiban lakunk, nem ismertük előtte egymást.


Koszi előre is!!!



2018. ápr. 24. 01:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet eszre sem vette.
2018. ápr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Rajta volt szemüveg? :-)Amúgy ez semmi,gondolom látott már bugyit.
2018. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én biztos tisztáznám. Már csak azért is, ne higgye azt, hogy utalni akarsz valamire..
2018. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt venne celzasnak, ha most meg odamennel mosolyogva, hogy jaj bocsi, hogy itt hagytam a bugyimat..
2018. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia! A lakótársad vagyok, komolyan kiírtad a kérdést gyakorira!? Amúgy célzásnak vettem, ma este dughatnánk.
2018. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fátylat rá...ha túlmagyarázod, akkor még lehet, hogy az lesz " furcsa".
2018. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vettem volna semminek, csak szimplan kivertem volna ra! :D
2018. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez semmiség, ne foglalkozz vele.


Max majd megemlíti, hogy rajtad jobban állhat, mint a padlón...

2018. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"-És mit csinált azzal a friss, meleg bugyival? -Alighanem szeretkeztem vele."

A viccet félretéve ez a kérdés egy vicc. Volt már neked előtte lakótársad? Én eddig 4 lánnyal és 5 fiúval laktam együtt. Persze nem egyszerre. De volt, hogy többen voltunk persze. Ennél sokkal durvább dolgok is megesnek. Persze te nem trehányságból hagytad ott, de tapasztalatom szerint a lányok sokkal trehányabbak, így ilyen dolgok nap mint nap megesnek. Tényleg durva dolgokról is tudnék mesélni igen hosszan. Szóra sem érdemes az egész. Nem kell beszélni róla.

Bár ettől függetlenül én zavarba jövök a női fehérneműktől. Sose szerettem teregetni másét és azt sem szerettem ha az enyémet teregeti más. De ez csak az én hülyeségem. Valahogy azt már intimnek érzem úgy, hogy közöm nincs a másik félhez.

2018. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!