Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemetlen kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen kérdés?

Figyelt kérdés

Egy sraccal lakom albérletben. Ma este, miután fürödni mentem, véletlenül a fürdő padlóján felejtettem a bugyimat (ez a kedvenc darabon, nagyon szép csipkés). A bugyi es a padló színe megegyezik (piros), rajtam meg nem volt szemüveg. Utánam o ment zuhanyozni sajnos es en meg csak percekkel később vettem észre, hogy valami hiányzik.


Kérdésem: ebben az esetben jobb bocsánatot kérni a kellemetlenségért vagy inkább felejtsem el es hagyjam szó nélkül a dolgot?


Eleg szarul érzem magam. Ha fontos, akkor en 22/N, o pedig 24/F, ez a harmadik hete, hogy egy albiban lakunk, nem ismertük előtte egymást.


Koszi előre is!!!



2018. ápr. 24. 01:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És begyűjtötte a bugyidat vagy mi lett a sorsa?
2018. ápr. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem... ottmaradt es miután elment, láttam, hogy ott felejtettem es a saját szobamba hoztam
2018. ápr. 24. 01:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, neki, hogy bocsi, nem vetted észre, ennyi.

Valszeg nem fogja leharapni a fejedet érte :)


Valamiért úgy érzem, később lesz itt még más is :D

Biztos véletlen volt?

2018. ápr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen véletlen volt, amugy nem éreznem magam irtó kellemetlenül. Nem volt rajtam szemüveg es a padló es a bugyim színe megegyezik, szoval nem vettem észre
2018. ápr. 24. 01:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Érthető, nincs ezzel semmi gond. Mit mondott? :)
2018. ápr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ezen semmi ciki nincs.
2018. ápr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak attól tartok, ha ferfiszemmel nezem a dolgot, lehet, hogy en ezt ugy értelmezném, mint felhívás táncra. Közben meg semmi ilyen szándékom nincs
2018. ápr. 24. 02:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért kéne tisztázni a dolgot. Nem kell fél órát mentegetőzni, elég annyi, hogy bocs nem vettem észre.
2018. ápr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Koszi a tanácsokat! Jóéjt
2018. ápr. 24. 02:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért tán féknyomos volt?

Mert ha tiszta volt, akkor nemhiszem hogy foglalkozik vele különösebben, kivéve ha egy perverz állat, mert akkor lehet hogy kéjélgett vele egy kicsit. :D

2018. ápr. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!