Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek a szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek a szerelem elviseli a hármas szexet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azoknál a pároknál, akiknél mindketten erre vágynak, gondolom.
2018. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ismerek olyat akik több éve csinálták ezt és mégis erre ment rá a házasságuk....

Szerintem nem viseli el,mert ez is megcsalás és az emberbirtokló lény.


Az én véleményem:

Aki el tudja viselni,hogy a párja mással dug az nem szerelmes.

2018. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Amíg pasit veszünk be 3.nak addig igen. Ha qrvát akarna bevenni dobnám.
2018. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

ha csak minimálisan is feljön az "elviseli" szó, akkor nem való nektek a hármas

ha mind a ketten erre vágytok, és 100% megbíztok egymásba, akkor csináljátok!

2018. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Aki szerelmes annak eszébe sem jut a hármas felállás. Ha szeretné akkor az nem szerelem, hívhatjuk bárhogy.
2018. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Ha mindketten játéknak fogják fel. A szerelem nem birtokviszony.
2018. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez kb úgy megy, hogy van egy pár és vagy az elején se volt elég az egyik fél a másiknak, vagy közben vált kevéssé. És így próbálják meg kiegészíteni a hiányt. Szóval a szerelem hanyatlását, vagy ki sem alakulását látom még a gondolat előtt hogy kell egy harmadik.
2018. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

"Aki szerelmes annak eszébe sem jut a hármas felállás"


A hármas csak akkor működik ha egy nagyon stabil fix kapcsolatban vagy

VAGY

ha nem vagy igazi kapcsolatban

2018. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
A szerelem nem erről szól.
2018. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Leírjátok itt, hogy nem férfi, hogy nem szerelem, hogy nem is igazi kapcsolat mert egy kapcsolatba csak két ember fér bele. Egy dolgot viszont elfelejtetek leírni: SZERINTEM. Mert attól, hogy Ti így gondoljátok, más még gondolhatja másképp és ettől nem lesz rosszabb nálatok és Ti nem lesztek jobbak nála. Szerintem nem az határozza meg egy kapcsolat milyenségét, hogy beengednek-e másokat is az intim szférájukba, a szexuàlis életükbe, hanem az, hogy egymás társai tudnak-e lenni a való életben. Fontos a szex persze, de nem az dönti el, hogy amikor nehéz akkor ott lesz-e a másik, hogy feltétel nélkül rá tudod-e bízni a saját vagy a gyerekeid életét ha az élet úgy hozzza, hogy csináljàtok-e néha hármasban. Nincs gond azzal ha valakinek ez nem fér bele, de miért fáj Nektek ha másnak meg igen? Miért kell becsmérelni, ítélkezni, leírni, hogy az nem szerelem ha belefér egy hármas? A szerelem csak egyféle lehet?Csakis pont olyan amilyennek Ti érzitek? Nem hiszem.


Ez olyan mint a vallás vagy az evés. Mindenki abban hisz amiben hinni tud, vagy azt eszik ami neki jól esik, nekem meg nem fàj, ha megkínál tofuval, ha nem jön be elutasítom. De nem mondom el neki, hogy szerintem Ő hülye mert vegán.

2018. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!