Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy párkapcsolatban van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban van normális mennyiségü alkalom?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy ember függő,meg hormon túltengés stb,de esetleg van határ?

Lehet hülyeség ezt megkérdezni,vagy bármi de csak érdekel.Osztálytársam 14 éves,a barátja 27-28 elmondás alapján szerelemben élnek, de amióta együtt vannak amiket mesél 87% csak az alkalom hogy/miként csinálják.Személy szerint nem igazán tartom normálisnak ezt,oké hogy a szerelmi megnyilvánulások mások, de egy 14 éves tényleg lehet ennyire "indulatos" vagy hogy mondjam.Ja igen, én még szűz vagyok,szintén 14, nem értek ezekhez a dolgokhoz,nem is akarom a közel jövőben kirpóbálni,csak nekem nem ez a szerelmi elképzelésem és azért kérdezem.



2018. ápr. 17. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedofil barom
2018. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs normàlis!


Mindenki annyit szexel amennyi jól esik neki.

Nincs szabàly lefektetve,hogy ki mennyit szeretkezhet.


Ilyen az önkielègítès is.

Annyiszor csinàlod ahànyszor csak akarod ès bítod.

Termèszetesen kívànni is kell nem vadul csinàlni.

2018. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát izé...ez azért elég gáz.
2018. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as,mi? :D 1-es Talán az.2-es Köszönöm a választ.
2018. ápr. 18. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!