Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti remegtek orgazmusnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti remegtek orgazmusnál? Fiúk minden lány remegett orgazmus közben akivel voltatok?

Figyelt kérdés
Párszor voltam együtt egy sráccal, nagyon jó volt, volt orgazmusom is. Utolsó alkalommal kiakadt, hogy miért színlelem az orgazmust, ez nem igazi volt mert nem is remegtem stb én nem egy remegő fajta vagyok, inkább csak megfeszül a testem, de nincs remegés. Ti hogy vagytok ezzel?

2018. ápr. 22. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem remegek, inkább megfeszülök.
2018. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Van aki megfeszül, van aki remeg, és van aki csak sóhajtozik.

Van, akinek lüktet a hüvelye, van akinek nem.

Mindenféle van.

2018. ápr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%

én páromon azt vettem észre, hogy ha egy átlagos, hétköznapi orgazmusa van, akkor csak kis megfeszülés, elengedés és jó érzés

ha valami szuper, egetrengető, nagyon elnyújtott robbanást tudok előhozni sok előjátékkal, akkor viszont remegés, kiabálás, izzadás, karmolás, minden van ami csak kell

2018. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!