Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti remegtek orgazmusnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti remegtek orgazmusnál? Fiúk minden lány remegett orgazmus közben akivel voltatok?

Figyelt kérdés
Párszor voltam együtt egy sráccal, nagyon jó volt, volt orgazmusom is. Utolsó alkalommal kiakadt, hogy miért színlelem az orgazmust, ez nem igazi volt mert nem is remegtem stb én nem egy remegő fajta vagyok, inkább csak megfeszül a testem, de nincs remegés. Ti hogy vagytok ezzel?

2018. ápr. 22. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem szokott remegni a lábam.
2018. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem mind
2018. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát az egy jó nagy barom volt ha ilyet mondott..
2018. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nálam úgy van ,hogy a remegés után közvetlenül jön a testem összerándulása,akkor már nagyon jó minden,még masztikor is.

Ha nálad nem jelentkezik az nem azt jelenti,hogy színlelted az orgazmust,nem biztos,hogy mindenkinél jelentkezik annyira látványosan.

2018. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem sok nővel lehetett még ez a srác


Olyan is van aki sír, van aki köhög, van aki nevet, van aki visít, van aki nyüszít, van aki hörög, van aki spriccel, van aki csak hosszan visszatartja a levegőt, van aki csendben grimaszol, van aki meg olyan mintha meghalna. A női orgazmus tüneteire aztán tenyleg nincs általános szabály.


Persze van egy jelenség, amivel szinte biztosan lehet ellenőrizni hogy valódi e az orgazmus de azt nem árulom el.

2018. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Volt már aki remegett, de a legtöbben nem...

Őszintén szólva nekem bejön a remegés, de a lényeg az orgazmus! ;)

Csak már nagyon hiányzik az érzés...

32/F

2018. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem nagyon remegnek. Hüvelyi és G pont orgazmusnál nem. Kinyalástól sem mindenki.
2018. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A srác finoman szólva nem túl okos.


Talán tudja, hogy nem minden lány ugyanúgy nevet, ebből adódóan lehetséges, hogy nem minden lány ugyanúgy élvez.

2018. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
A kedves kérdező egy fiú, és a válaszomra reagálva elkezdett privátban anyázni. Hát csak gratulálni tudok az értelmi képességeihez. :)))
2018. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Régen remegtem, de valamiért már nem mindig. Én is a levegőt tartom vissza úgy sokkal nagyobbnak érzem.
2018. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!