Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi mikropénisszel van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi mikropénisszel van esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Már 31 elmúltam és eddig nem nagyon jött össze. Ha volt is randi, az együttlét után nem is beszéltünk többet. Egy csomó pénzt költöttem már kínai farok növelő csodaszerekre, de hiába. Van esélyem ezen változtatni? 31/F

2018. ápr. 20. 05:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

Ú nagyon sajnálom tényleg.A csudába fiatalon nem kaptál semmilyen hormonpótló kezelést?Ez nagyon igazságtalan.A 12cm es farkúak meg ne is mondjanak semmit.Mennyire vagy a testzsírral ? Azzal talán lehet valamit kezdeni.Hidd el nem kamuzok segítene a jelqing masszírozás lehet,ezerszer többet ér mint bármelyik csodaszer.

A pénisznyújtót amit éjszaka viselhetsz hátonfekve urulógusok ajálják.Vannak nyújtó gyakorlatok óvatosan kell.Nekem írt olyan ember aki 8ról 13ra növelte!Pumpával.Azért ez nem semmi.

Egyébkén ilyen esetekben szerintem illő volna 100% állami támogatást kapnia egy férfinek műtétekre,de hát mit szóljunk amikor a fogpótlásra is tojnak.

2018. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Bár ha ilyen kicsi azt sem tudom hogy tudnád megragadni.Tényleg valami keringésserkentés kellene valami ki méretű pumpa mandzsettával.
2018. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden nőnek fontos a szex. Sok olyat ismerek aki max havi egyszer szexel a férfével, akkor is a férfi unszolására. Egy ilyen nőnek áldás lennél.
2018. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ilyen tényleg létezik? Küldj már képet privátban, nem hiszem el.
2018. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Aszexuális nővel igen.
2018. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14 Sajnos láttam osztálykiránduláson a zuhanyzóban, képzeld el a kis vagy a gyűrűsujjad finomabb kezűként péniszként nyugalmiban.Ezért akartam neki segíteni.

Na majd ha ezen segítenek akkor lesz fejlett az orvostudomány,addig nem.

2018. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél képet, kérdező, engem is érdekel.
2018. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 lutaker ***** válasza:
30%
Mikropénisszel bűn az élet vesztesnek születtél.
2018. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Minden árura van vevő, rád is. Van olyan nő, aki szeretné, hogy a pasija naponta véresre verje? Van. Nagyon kevés, de pont annyi, ahány férfi szeret nőket verni.

Mindenre van vevő, rád is, de azt tényleg ne lássák, hogy kétségbe vagy esve a problémád miatt.

2018. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Műtéttel elméletileg nem lehet hosszabbíttatni. Az csak a lankadt állapotában lesz hosszabb mert egy izmot vágnak el csak.
2018. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!