Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátok nélkül van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok nélkül van esélyem barátnőt "szerezni"? 22f

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt még párkapcsolatom, és az a baj hogy barátaim sincsenek.


Illetve ha megismernék egy lányt akkor nem nézne hülyének, hogy nincsenek barátaim?


22f


2018. márc. 10. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan lányt fogsz ki, akinek szintén nincs túl sok barátja, akkor több esélyed van rá, hogy nem. Igazságos vagy sem, ez a valószínű.
2018. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
(mármint hogy nem nézne hülyének)
2018. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de piszok nehéz... Hasonló cipőben járok én is, csak én még 20 éves vagyok.

Eddig ismerkedésnél mindig bekamuztam, hogy vannak barátaim...

Szűz vagy még? Nekem szerencsére szex már összejött néhányszor.

2018. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Biztos van legalább 1 haverod. Nincs olyan, hogy valakinek nincsenek barátai :)
2018. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Biztos van valaki, rokon, ismerős, haver. Hívd el őket kocsmázni vagy discoba, idd le magad rendesen, és kezdődhet a móka. Dőlni fognak belőled a szavak.:) Baromkodj, légy vicces, ugyanakkor htározott és tisztelettudó. Ha sikerült 1-2 havert össze szedned, akkor már józanon is menni fog a barátkozás. De addig ismételd, amíg ez nem megy rendesen, ha kell, akkor csinálhatod ezt 1 évig is akár. Légy határozott, férfias, ne légy bizalmatlan, mert az látszik rajtad. Csináld azt, amit tényleg akarsz. Részegen próbálkozhatsz valamelyik kapható lánynál, de csak akkor, ha sikerült legalább 2-3 jóbaráti viszonyt kialakítani.
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Aztán ha sikerült, akkor egy idő után simán megy józanon a csajozás is. Gyűjts tapasztalatokat, nincs vesztenivalód. Elrontani sem tudod, mert ha el is rontod, akkor is tapasztalatokat szerzel. Ígyis-úgyis jól jársz. Sok sikert!:)
2018. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esélyed
2018. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló, de sajnos van olyan hogy valakinek nincsenek barátai. Valakit állandóan kifogtak, bántottak a többiek a suliban, és nem tanulta meg (ill. egy idő után nem mert kezdeményezni), ezért nem olyan kifinomult a szociális világa.


Kérdező: simán van esélyed, csak ne rontsd el. Én nekem sem voltak barátaim azelőtt mielőtt a vőlegényemet megismertem, pont a fentebb említett okok miatt, de valahogy mindig mosolyogtam, meg kedves voltam, csak olyan szoros baráti kapcsolataim nem voltak. Mégis összejött. Azóta ő világított rá, hogy mit csináltam én rosszul, és vannak barátaim, lazább és szorosabb kapcsolataim is. Na meg vőlegényem.


Én szorítok neked!


(22L)

2018. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz én is így vagyok.. Próbálkozok
2018. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!