Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kívánom a szexet, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szexet, de sehogy sem tudok barátnőt szerezni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok eddig 1x szexeltem, csak ilyen futó kaland volt.

Nagyon kívánom a szexet, főleg mióta tudom hogy milyen jó érzés, de nem tudok ismerkedni. Hosszú kapcsolatot szeretnénk.

Szerintetek hol ismerkedjek?

Az önkielégítés már nem elég.:/

20f


2017. aug. 13. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el sokan vannak még így , mint te :D
2017. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha befelé forduló vagy, nehezen kezdesz beszélgetni, ezen kellene változtatnod.
2017. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet mert a világ úgy működik manapság,hogy a két nem ellenkező irányba megy. Széthúz már nagyon a férfi és nő közötti kapcsolat. Az utcán ha sétálsz nem mehet oda egy számodra vonzó emberhez,hogy hé kanos vagyok dugunk ? Nagy az esély rá,hogy kapcsolatban van illetve van gyereke is tán férjnél van stb.. :) Szóval én nem javaslom,hogy mikor bemész akár a Tescoba támadj le egy nőt :D Még a végén ad egy sallert,hogy te fiam nagyon paraszt vagy.
2017. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz társkeresőn, ha egy társsal, kapcsolatban szeretnéd kiélni ezeket a vágyakat.

Vagy keress szexpartnert, ha csak az együttlét kell. Erre már több oldal is van.


N

2017. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem javaslom még összeszedsz valami nemi betegséget ! Volt egyszer egy kérdés 750 férfi attól tart ,hogy elkap valamit nemi beteg lesz. Erre szavaztak a legtöbben.
2017. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányok megérzik az ilyet. Minél inkább rágörcsölsz az ismerkedésre, annál jobban elkerülnek. Ördögi kör.
2017. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon próbálkozz! Vagy állj fel a gép mellől és személyesen ismerkedj!
2017. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!