Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak, volt már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak, volt már, hogy gumi nélküli anális szextől lett valami bajotok?

Figyelt kérdés
Fertőzés, gyulladás, ilyenre gondolok. Előtte szoktatok beöntést vagy elég ha alaposan kimossa a nő?
2018. ápr. 19. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Húzz gumit:), jó kis hugycső és prosztata gyulladást lehet összeszedni vele.

Én is addig csináltam gumi nélkül ameddig össze nem jött ez a kombó:).

Utána erős antibiotikum kúra, és kellemetlen vizsgálatok sora. Jobb kihagyni, azóta csak punci játszik nálam :). Egyszer kétszer volt utána popsi gumival, de "visszatértem" az alapokhoz :) :) :)

2018. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Nekem eddig meg semmi nem volt 3 ev alatt.
2018. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Soha semmi bajom nem volt tőle. Mindig úgy kezdek neki a szexnek, hogy kicsit pisilni kell és szex után jól kipisilem magam, az viszi a bacikat is (ezt több cikkben is olvastam, hogy erősen javallott) ...a prosztata gondok ellen meg megvan a barátnőm kéz (illetve ujj) technikája ;)
2018. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
nem volt még
2018. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
lett, lerohadt a farkam és tőből le kellett vágni mind a két lábam, valamint gyikká változtam, de az már elmúlt
2018. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!