Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexnél a pasi pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél a pasi pénisze vagy a gumi büdös lesz?

Figyelt kérdés
Az ujjam is büdös lett miután bedugtam, pedig fürdés után próbáltam még is van valami jellegzetes szaga. Barátom ki akarja próbálni én pedig nem akarok semmi jó elrontója lenni így bele mentem. De félek valami nem lesz jó, pedig nagyon megmostam szappannal többször is és még is büdösnek érzem az ujjam miután kihúzom. Attól félek ha a pénisze lesz büdös akkor elmegy tőlem a kedve. A fingal mi lesz közben? A péniszén lehet érezni a fing szagát ha véletlen lesz bent gáz?

2017. jún. 13. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Előfordulhat, és ezt bele is kell kalkulálni!
2017. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csinalj beontest.
2017. jún. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
KalKULÁlni kell vele!
2017. jún. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
beöntést nem merek
2017. jún. 13. 02:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Pícsa szagu lesz mind 2
2017. jún. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Mivel bél rendszer így nem lesz illatos akárhogy mosod. Még beöntéssel se de az meg kell ahhoz hogy ne legyen szaros a párod pénisze
2017. jún. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, a másik nagy tévhit...
2017. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Ő az, aki eleve akarta, ha nem tetszik neki valami végül, az nem a te hibád.

2. Nem annyira hajlékony, hogy meg tudja szagolni utána a péniszét, a derekad távolságából te sem érzed az ujjadon, gondolom. ;)

2017. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mindegy már meg volt ma délután nagyon élvezte azt mondta nagyon jó volt neki :) alaposan kimostam előtte még egyszer persze amennyire lehetett
2017. jún. 13. 17:24
 10/14 anonim ***** válasza:
És neked is jó volt?
2017. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!