Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak! Nektek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak! Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Felvetődött egy olyan kérdés, hogy ha én párkapcsolatban élek és lefekszem egy nővel akkor az nem számít megcsalásnak, csak akkor ha férfivel fekszem le, legalább is a párom szerint. Kíváncsi lennék több véleményre, szerintetek ez megcsalásnak minősül vagy nem?
2018. ápr. 18. 10:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk egy csók is megcsalásnak számítana és szakító ok lenne, ha titokban történne, a másik átverésével. Nálunk sem a szex, sem az orál nem megcsalás, ha egymás jelenlétében és közös akarattal történik. Pl. swingerben.
2018. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval, ha a párod szerint nem megcsalás, akkor ezt így Fogadd el.
2018. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Nálam az megcsalás ami a hátam mögött,a tudtom nélkül történik,de nõvel sokkal kevésbé számit.
2018. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a csajom felredug eeees megtudom. A ket feltetel kulon nem szamit annak.
2018. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amikor barátommal távkapcsban éltünk, mi azt beszéltük, hogy vannak igényeink, és szex kell, de legyenek korlátok. Megbeszéltük hogy az orálig minden rendben van, de behatolás már sok volna. Persze ha ott lettem volna vele egy másik lány fogdosását már nem néztem volna jó szemmel
2018. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: azért az elég gáz, hogy pont orálnál húztátok meg a határt, ez olyan, hogy elmehetsz étterembe, de csak levest rendelhetsz, ha már alapból szopás/nyalás van, akkor már nem mindegy?

Odáig eljut az ember, hogy meztelen és baromira akar szexelni, de bocs, a puncin kívül minden, mert barátnőm van? Sőt a legrosszabb ebben, hogy simán eltitkolod a dugást és még lelkiismeret furdalásod sem lesz, mert orál elfogadott volt, megbeszélt, az a pár perc extra dugás pedig már csak nemszámít. Ha meg kiderül, hogy volt kavarás (vagy elmondja a másiknak magától), akkor sosem lehet bebizonyítani, hogy volt e szex vagy csak orálig mentek el.

2018. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!