Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy felizgat a farok látványa?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok és úgy értem,hogy hiába nem akarom,hogy izgasson,vagy hogy ne legyen rám hatással,de valahogy az agyam egyből elkezdi gyártani az ingereket,amikre aztán nyilván a puncim is reagál.


Nem feltétlen olyan izgalomra gondolok,hogy egyből dugni akarok,de egyszerűen sosem közömbös egy pénisz látványa.Ránézek és automatikusan beindul a vonzalom.

Nem a férfi iránt,hanem csak eszembe juttatja,hogy ő férfi,én nő vagyok,meg ugye a szex és ez olyan izgató.


2018. ápr. 15. 06:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
Valaki küldjön már képet szerencsétlennek. 😂
2018. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

akkor te voltál az egyik szerencsétlen,akinek nem válaszoltam a farkas képére.sajnálom,hogy kihagytalak a buliból,de engem a kérdésem érdekelt,nem a túrós farkad.


valaki adjon már ennek az embernek életet.

2018. ápr. 15. 10:01
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt a 21-es válaszra írtad akkor benézted mert én is lány vagyok. Te meg annyira átlátszó. :D
2018. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Én is csaj vagyok,továbbra is,úgyhogy ezt még jobban benézted. Hülye is vagy,rosszindulatú is,unatkozol is gyakorin és még az agyad is akár a gömbhalé.

Férfiak álma.


Kapj magadra egy kis intellektust,hogy ne másoknak kelljen interneten elküldeni Arisztotelész fa**ára.


Én pedig azt írok ki,amit akarok.

Te viszont mazochista módon itt hörögsz a padlón.

Kettőnk közül neked kell a fingódat elcipelni másik kérdéshez.


Csak azt kapod, amit adsz.

Ha normálisan válaszolnál, normálisan reagálnának.

Te ezt nem tetted meg, így kijár a jutalom.

Kérdést lezártam.

Írok ki újat.

2018. ápr. 15. 11:26
 25/27 anonim ***** válasza:
66%
Hú de nagyon feszült itt valaki. Úgy látszik nem érkezett annyi privát mint vártad. :D
2018. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes én is így vagyok vele. 18L
2018. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Valaki lány esetleg ismerkedni? Képcsere? Privi? 16. voltam.
2018. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!