Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy felizgat a farok látványa?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok és úgy értem,hogy hiába nem akarom,hogy izgasson,vagy hogy ne legyen rám hatással,de valahogy az agyam egyből elkezdi gyártani az ingereket,amikre aztán nyilván a puncim is reagál.


Nem feltétlen olyan izgalomra gondolok,hogy egyből dugni akarok,de egyszerűen sosem közömbös egy pénisz látványa.Ránézek és automatikusan beindul a vonzalom.

Nem a férfi iránt,hanem csak eszembe juttatja,hogy ő férfi,én nő vagyok,meg ugye a szex és ez olyan izgató.


2018. ápr. 15. 06:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális én is így érzem.
2018. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Ha farok kell, írj! 😉

2018. ápr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Privát üzenetek 3..2..1..
2018. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
pasik,rátok a punci látványa hogy hat? de úgy maga a szerv,nem az a nő,akivel éppen együtt vagytok,mert egyértelmű akkor.Így általánosságban érdekelne,hogy titeket mi vagy hogy vonz? Érdekelne,hogy mi játszódik le bennetek,ha felvillan egy punci előttetek?
2018. ápr. 15. 07:02
 5/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok férfi,ezért érdekel,hogy a másik nem miért vonzódik hozzánk. Azon kívül,hogy : alap.
2018. ápr. 15. 07:03
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A női nemi szerv rejtettebb,ezért egy meztelen lánynál a cici az amit először megnézek.Egy meztelen női test úgy összességében izgató,és igen nálam is van "következménye."
2018. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátok egy puncit, nyilván megkívánom. Beindul a nyáltermelésem, feláll a farkam és elképzelem, ahogy tövig hatolok bele és telespriccelem spermával.

Kb ez. :)

2018. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Visszaolvastad és rájöttél, túl egyértelmű, hogy meleg vagy és péniszről készült képekre vadászol, hm?
2018. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
na például a női mellen mi olyan izgató? egyszerűen NEM tudom felfogni....képtelen vagyok meglátni benne az "izgalmat". ezért is van az,hogy sose tűnik fel,ha a cicim jobban kint van a kelleténél,mert egyszerűen NEM érzékelem intimnek.
2018. ápr. 15. 07:17
 10/27 A kérdező kommentje:

8-as:

fáradj már el és máshol lottózzál.

2018. ápr. 15. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!