Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy felizgat a farok látványa?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok és úgy értem,hogy hiába nem akarom,hogy izgasson,vagy hogy ne legyen rám hatással,de valahogy az agyam egyből elkezdi gyártani az ingereket,amikre aztán nyilván a puncim is reagál.


Nem feltétlen olyan izgalomra gondolok,hogy egyből dugni akarok,de egyszerűen sosem közömbös egy pénisz látványa.Ránézek és automatikusan beindul a vonzalom.

Nem a férfi iránt,hanem csak eszembe juttatja,hogy ő férfi,én nő vagyok,meg ugye a szex és ez olyan izgató.


2018. ápr. 15. 06:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki. Kérdeztem.
2018. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A punci látványa egyértelműen vonz. Egyrészt mivel nagyon izgató látvány, ráadásul baromi jó érzés bedugni a farkam, nyalni stb. Ahogy meglátok egyet rögtön összekapcsolódik szinte az érzettel is. Mivel a nők 99.999%-a ezt a szervét rejtegeti a legjobban ezért különösen jó ha végre meglátja az ember. Főleg ha egy igazi nő mutatja meg, akár élőben akár képen, csak nekem.

Ezen kívül ott van még a fétisem is ami nagyon szorosan kapcsolódik a puncihoz, szóval nyugodtan mondhatom hogy puncimániás vagyok! :)

2018. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"Ahogy meglátok egyet rögtön összekapcsolódik szinte az érzettel is."


na pont ezt próbáltam megfogalmazni én is,csak farok esetében.ugyanezt érzem

2018. ápr. 15. 07:24
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit nem értesz a melleken? Nekünk vonzó tud lenni. Mivel valszeg hetero vagy, tök normális, ha nem látsz semmit benne.


A férfiakat vonzza a női fenék ugye, érthető okokból. Mármost az egyik elmélet szerint a mellek a feneket hivatottak utánozni, hogy a férfiak érdeklődését felkeltsék.


Nos nem tudom, de szeretem a ciciket is, a puncikat is és a női hátsókat is. Ez van. :)


27/F

2018. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátok egy puncit nekem kicsit más dolgok jutnak eszembe mint a "normális" férfitársaimnak, de ez van, nem tehetek róla... :)

23F

2018. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte azonnal feláll és bekeményedik, de ehhez az is kell hogy a gazdája vonzó és szexi legyen. Egész nap tudnák szeretkezni egy vonzó nővel szép puncival.
2018. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

számomra a fenék is rejtély,hogy mi benne a vonzó.Azt érzékelem,ha esztétikailag szép,megtudom állapítani,de hogy ez szexuálisan ingerlő legyen...hát..ahhoz lehet,hogy akkor férfinak kellett volna születnem.

Arról nem beszélve,hogy már annyira előtérbe vannak tolva ezek a testrészek,hogy azt sem értem,hogy a fenébe nem lehet ezt megunni.

2018. ápr. 15. 08:20
 18/27 A kérdező kommentje:

sztem baromi unalmas már a szex.Mármint maga a dugás.

Én csak azzal élvezem,akibe szerelmes vagyok,mert akkor sem magát a dugást élvezem(mármint vele igen),hanem azt,hogy Ő(!) dug,szeretkezik velem.



Ennek az egész szex dolognak nagyobb a hype-ja,mint amilyen valójában.Szerintem csak azzal igazán jó,akit szeretek.

2018. ápr. 15. 08:24
 19/27 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs gond, de szerintem a fontosságát alábecsülöd. :) Amúgy ez is olyan, hogy amíg hetero vagy, normális, ha egy női fenék nem izgat fel. :D
2018. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
És Te hajlandó vagy küldeni? Mert csak kölcsönösen. 🙂
2018. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!