Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél mennyire jellemző,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyire jellemző, hogy együttlét alatt szinte extatikusan magukon kívül kerülnek?

Figyelt kérdés

A férfiaknál inkább a hevesség a jellemző, de a nőknél már az előjátéknál is elveszíthetik az önkontrollt, és utólag van aki nem tudja megmondani mit mondott.. mit csinált. (Nincs semmi egyéb tudatmódosító szer.)

Ez mennyire jellemző a nőkre? Hogy élik/élitek ezt meg?


2018. ápr. 13. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez simán benne van a pakliban. :D Egy jó orálnál én is totál lemegyek alfába, és nem feltétlenül tudom felidézni, hogy pl végigkarmoltam párom hátát vagy hasonló. :D
2018. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Velem volt ilyen már. Mikor annyira bent volt, nem is tudom, a szívemnél éreztem. Nem tudtam mozgatni a karjaim, majdnem elsírtam magam. Jaa és nem tudtam konkrétan beszélni. Nem tudtam a mondandóm megformálni. Utána meg vagy 10 percig csak feküdtem. Összességében csodás volt...azóta is megremegek ha rágondolok. Ilyen kétszer volt a fél év alatt mióta együtt vagyunk és szexelünk.
2018. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Kettes vagyok, az lemaradt igen hogy előjátéknál mikor jól elhúzza és hirtelen belassul direkt, én már akkor nagyon be vagyok gerjedve, nem tudok tovább várni. Akkor is eléggé elvesztem a fejem és úgymond állatiassá válok. Ez azt jelenti hogy gyakorlatilag én dugom meg magam vele..kicsit ez is olyan tudaton kívüli állapot:D utólag elég égő nekem, de akkor meg mindig ő élvez akkorát hogy mozdulni sem bír.
2018. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!