Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömék úgy szexelnek, hogy a csajnak megvan. Simán kinyalja a csávó stb. Nem is tudom, ez gusztustalan. A srác nem akarja felhúzni az óvszert, a csaj meg fél a fogamzásgátlótól. Azt mondja, hogy ő nem húz fel zoknit. Megszakítással szexelnek, többször volt olyan, hogy késett a csajnak és félt, hogy terhes. Ti is kinyalnátok a csajt, ha menstruálna? Ez manapság normális?

2018. ápr. 10. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádok nyalni, de azért olyankor nem tenném meg.
2018. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is kinyalnám, ha megjönne neki. Az ő testének, nőiességének része, ha őt szeretem, akkor akkor a vérével együtt szeretem.
2018. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Fúj...sok a beteg ember.
2018. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó katona vérben is harcol. :D Viccet félre téve nem. Nem nyalnám. És nekem olyan kulturált barátnőm van, hogy nem is akarja, mivel az neki is kellemetlen lenne.
2018. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt én sem hagynám. Elég kellemetlen...
2018. ápr. 10. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen kinyalom olyankor is. Ráadásul olyankor jobban is kivánja.
2018. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs a menzesz alatti szexszel. Egészen az aktusig intimkehekely van bent, így egyáltalán nem vagyok véres. Nyugodtan nyalhat a férjem. Aktus előtt kiveszem a kelyhet és kész. Ha nagyon vérzek, tamponnal fel lehet itatni a vért akció előtt. Én speciel intenzívebben érzek mindent a vérbőség miatt. Az esetleges enyhe görcsöket jól oldja az orgazmus, és az általános közérzetemnek is jót tesz. Ezzel együtt meg tudom érteni, ha valaki nem akar menstruáció alatt szeretkezni. Ebben a párnak kell megegyezni.
2018. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy a vèdekezés elhagyása menzesz alatt is felelőtlenség. A teherbe esés valószínűsége ugyan minimális, de mivel picit nyitott a méhszáj, könnyebb elkapni fertőzést. Ezért érdemes óvszert használni.
2018. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A havi vérzés alatt sok nő jobban kívánja a szexet, sőt a hüvelyi orgazmuskészsége is javul egyeseknek. A férfiak részéről az illat erőssége, ami izgatóbbá teszi a dolgot, s a hüvely hőmérséklete, ami élvezetesebbé.
2018. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!