Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kilóg a kisajkam, ez lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilóg a kisajkam, ez lehet a gond?

Figyelt kérdés
A párom nem igazán szeret engem szájjal kielégíteni, mindig ráfogja arra hogy nem szőrtelenítek teljesen és az úgy neki nem izgató. Gyantáztatok, de nem full csupaszra. Arra gondoltam hogy az lehet a baja, hogy nekem kilógó kisajkaim vannak, engem nem zavarnak, nekem ez a természetes. Lehet hogy neki ez nem jön be? Én vagyok neki az első és nekem is ő az első, nincs összehasonlítási alapom hogy mi a jó, szép. Persze én minden alkalommal játszom a farkával szájjal, nekem ez alap. De én is szeretném ezt visszakapni, komolyan hiányzik. Mint a legtöbb nőnek, nekem is csak csikló orgazmusom volt eddig, így eléggé félmunkának érzem az egészet. Jó vele, nem panaszkodom, csak hiányzik valami, lehet be kellene adnom a derekam és csupaszra szedetnem.

2018. ápr. 9. 11:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha a páromnak van kisajka. Volt már olyan barátnőm, akinek egészen pici volt. A mostaninak szép nagy. Szeretem nem csak nyalni, de számba fenni, szopogatni, kicsit szívni. Ízlés dolga. Amúgy "meg lehet szokni" a puncit. Nem hasonlítgatom én az évekkel ezelőttihez. Egy párkapcsolatban azért nem ez az elsődleges. A szőrben mi baja van? Az én páromnak a fenék lyuka is kicsit szőrös. Ez engem is visszataszít kicsit, de a párom megmondta, hogy ott nem szedi le, mert nagyon fáj. Meg lehet ezt is szokni. A fanszőrzet az egyáltalán nem zavar, csak ha olyan hosszú, hogy elveszek benne. Ebben meg tudtunk egyezni. Egyszer egyszer nem próbálod ki, hogy borotvával leszeded mindenhol? Mondd meg neki, hogy ez most ajándék, nem lehet mindig.
2018. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jelentem, megtaláltam a megoldást. Privát üzenetben egy kedves lány megosztotta velem azt a csodát, amit úgy hívnak cukorpaszta! :) Ma megvettem és amint hazaértem le is szedtem vele mindent és egyáltalán nem is fájt! Ezt minden nőnek ismernie kellene, én bevallom életemben nem hallottam róla. Itthon is simán tudtam vele dolgozni és szerintem jobb munkát végeztem mint a kozmetikus :D Estére kíváncsi vagyok a reakcióra, mert mostmár nem lehet vele semmi baja. Remélem! :)
2018. ápr. 10. 17:48
 23/24 Scav ***** válasza:
Na mi lett?
2018. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mióta teljesen leszedtem, négyszer voltunk együtt és mindig volt nyalás. 😊 Ez egy csoda, nem is gondoltam volna! Valószínűleg tényleg a szőrt utálta. Remélem megmarad a lelkesedése! Meg is dícsért hogy finom puha lett a bőröm odalent. 😊
2018. ápr. 16. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!