Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vettétek már el fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el fiú szüzességét? Ha igen, hogy éltétekeg, milyen volt? Inkább gond, vagy jó érzés?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok és mennyi a fiú? Hányadik partneretsk volt, akivel lefeküdtetek?


Ha több szüzességet is elvettetek, akkor mindegyikről írjatok.


2018. ápr. 2. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük, akkor vettem el szüzességet, de ugyanakkor ő is az enyémet. (Tehát egyszerre vesztettük el) Ő volt az első es 20 éves volt én 18.
2018. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is a lanyis meg énis szűz voltam . Nagyon jó volt neki is , nekem is , azon a hétvégén csinaltuk többször is , azóta is együtt :)

19F 17L

Igazából caka akkor gáz ha a fiu béna vagy , nincs meg hogy mégis hogy és mint kell csinálni és csak vegre dugni akar , azthogy az mennyire lessz élvezetes a partnerének azt leszarja

2018. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén kölcsönösen vettük el egymás szüzességét. 17 voltam én és a fiú is, és nekem nagyon jó érzés volt. Mondjuk, én szerelmes is voltam, mindketten akartuk, nem csak szex volt.

Azóta is vele, 19 évesek vagyunk.

2018. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen...együtt voltam egy sráccal aki 18 éves...velem veszitette el...nekem nagyon jó érzés volt tudni hogy neki én vagyok az első...megtiszteltetésnek vettem...ő pedig felnézett rám, a hozzáállásomért...én 25 vagyok...és nagyon szép emlék marad az a kapcsolat :)
2018. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haragudtam rá h utólag mondta el.
2018. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt akivel együtt vesztettem el. Ém 17 voltam ő 19.

Aztán volt egy srác akinek én vettem el. 20 volt én 18. Nagyon tetszett *-*

2018. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!