Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti el tudtok élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti el tudtok élvezni ujjazástól? Tudtok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sajnos akárhogy próbálkozom, a barátnőm nem tud, azt mondja, nem is érez nagyon semmit. Akkor sem, ha magának csinálja. Csikló orgazmus megy, de a hüvelyi nem, így nyilvánvalóan szex közben sem tud elmenni. Én szeretném, ha sikerülne neki, és arra gondoltam, hogy talán elsőre az ujjazással kéne próbálkozni. Nektek sikerül, lányok? Hogyan?
2018. ápr. 8. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem megy, de én amióta elkezdtem maszturbálni élvbezem az ujjazást, számomra izgatóbb érzés, mint a csikló izgatás, szerintem ez alkati kérdés.

Azt jaavslom, hogy ne stresszeljetek rá, és csináljátok azt, amit élvez, szex közben is lehet csiklóz izgatni és akkor el tudtok egyszerre mnni..

2018. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én élvezem az ujjazást, de önmagában attól nem tudok elmenni, csak akkor, ha közben nyal is a barátom. Szex közben is ugyanez van, csak akkor élvezek el, ha a csiklómat is izgatja közben.
2018. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány ujjal szoktad?
2018. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem tudok csak ujjazastol elelvezni, csak ha nyalnak is közbe.
2018. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én el tudok menni tőle, sokkal jobban szeretem mintha a csiklómat izgatná. A lényeg az, hogy ne ki-be húzgáld az ujjad, saját tapasztalat, hogy olyankor én se érzek semmit. Csinálj az ujjaddal magad felé hívogató mozdulatot, így tudod ingerelni a G pontot. Esetleg még kicsit le is nyomhatod a másik kezeddel a hasát. Szex közbe meg vagy te izgasd a csiklóját, vagy ő saját maga. Amúgy nekem se menne, csak lovagló pózban van rásegítés nélkül hüvelyi orgazmusom. 😊
2018. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ujjazástól elélvezni, viszont nyalástól sem. Nekem csak szex közben, pénisztől van orgazmusom, vagy attól, ha magamnak csinálom (puszta csiklóizgatástól). Én így tanultam meg, mert amúgy a női orgazmus tanulható/tanulandó, nem olyan egyszerű és magától működő dolog, mint a férfiaknál. Nekem csak úgy megy, ha van mire "rászorítani", vagy ha specifikus szögben és tempóban dörzsölöm a csiklóm, de ezt idegen kéz nem tudja reprodukálni. Az ujjak túl vékonyak a "szorításhoz", ha meg ott matatnak, akkor csak simán idegesítenek és zavarnak. Viszont amit az egyik válaszoló írt, az az egyik leggyakoribb praktika, amit javasolnak, és sokaknál beválik- keresd meg a G-pontot (kicsit szivacsosabb, dióméretű rész a hüvely has felőli oldalán), és gyengéden hívogató mozdulatokkal simogasd/masszírozd. Sokaknál ez válik be.


Sok sikert!

2018. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,pedig csak egy ujjal kellemes,már kettővel is fáj. Szerintem ez alkati dolog,a párom nem csinál semmi átlagtól eltérőt vagy szokatlant. Figyelj rá nagyon,kommunikáljatok közben is. Illetve mindig nézd az arcát,a barátom azt mondja,hogy az arckifejezésemből tudja,mit kell tennie.

Lehet,hogy csak gyakorolni kell,nekem sem ment elsőre. Ne görcsöljetek rá,menni fog az. Ha nem így,másképp. Hajrá!:)

2018. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!