Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok adni tanácsot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni tanácsot? (Lányok/Nők)

Figyelt kérdés
Internetes ismerkedés. Ugye a "szia, mizu" nem játszik. De akkor mégis mi :D? Hogy kellene kezdenem a beszelgetést ha nem azzal hogy megkérdezem hogy mi van vele/hogy van? Van erre egy külön taktika amit nem ismerek? Vagy hogy kéne kezdenem?

2018. márc. 18. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont neten Ismerkedsz?

miért nem a való életben

De ha már net akkor "Szia van kedved valamikor meginni egy kávét/üdítőt ?" a felesleges kört elhagyod

a szia mizu-t. ezzel pedig jelzed egyértelműen hogy érdekled és szívesen megismernéd személyesen,

24N

2018. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utolsó teljesen jól látja,kezdeményezz valami témát.


Férfi vagyok,nem kell üzi. :)

2018. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Szia van kedved valamikor meginni egy kávét/üdítőt ?" Igen,ilyenkor van az,hogy tolakodó az ember,meg ez így túl gyors. Egyébként a kép a döntő,ha bejön a férfi a nőknek,akkor lesz találkozás,ha nem,akkor írhat bármit,nem lesz semmi.
2018. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám ezt tolakodónak. Miért beszéljünk heteken át sablonos szövegekkel mikor mind a 2 fél tudja h mire megy ki a játék csak a szebbik nem várja mikor lép a másik és mikor teszi fel a kérdést.

ha meg nem szimpatikus az illető akkor meg nem húzod azzal az agyát hogy hetekig válaszolgatsz a leveire tudod h mit akart töled és te meg tudod h elogod utasítani mert nem jön be. De aki ezt így csinálja az nagyon szemét húzás.

24N

2018. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es,akkor te vagy az egyik ritka kivétel,mert sok nő szereti,ha felesleges köröket futnak.(sajnos).
2018. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen jól leírták előttem. Tök mindegy hogy kezded a beszélgetést. Ha nem tetszel a lánynak, akkor úgy is lefog koptatni valahogy. Ha tetszel neki, akkor vissza fog írni és beszélget veked. Ha ez a helyzet, akkor próbáld elvarázsolni. Lehessen veled normálisan beszélgetni. Dícsérgesd, viszont ne dícsérd agyon, mert azzal fárasztod. 1x-2x elég, venni fogjs a lapot, hogy bejön neked. Próbálj közvetlen lenni, barátságos, mesélj magadról, de hagyd őt is szóhoz jutni. Ha szimpatikus vagy neki, akkor tűkön fog ülni, hogy mikor hívod már el egy találkozóra.
2018. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös hát ez szomorú. Miért kell szivatni a másikat meg időt pocsékolni ha nem akarsz semmit még egy találkozót se?! Miért jó ezeken a lányoknak hogy fussák a köröket? Egó növelés miatt? vagy szimplán szórakozás hogy szerencsétlen srác vergődik mindent bevet csak hogy megigyon a lánnyal eny rohadt kávét vagy alma levet de a csaj csak röhög le alázza és beletapos a lelkébe?! Hát ehhez nem tudok mit szólni szavakat nem találok. Hát srácok sajnálom hogy ezen a legtöbbetek átmegy és ilyen KIHAÉN NEM ribizlike hercegnőkbe futnak bele.

De azért sok szerencsét ki tartást Minden jót nektek.

24N

2018. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek dobtam egy like ot (vagy mi a fene ez).
2018. márc. 19. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es,ilyen ez sajnos,volt pár ilyennel dolgom, beszélgettem hetekig,volt,hogy beletelt egy hónapba is,mire találkozó lett, utaztam olyan 80 km-t kb. fél óráért. Mindegy, rá nem sokkal jött a másik találkozó,az sem volt jobb,képes volt azért elhívni,hogy lássam mennyire ideges egy másik férfi miatt,de előtte vagy 10-szer megkérdeztem,hogy van e értelme így találkozni,szerinte volt. Azt nem is bánom utólag,hogy nem jött össze,neki inkább ilyen alja roma kellett. Egy lány volt,akivel eltudtam rendesen beszélgetni, vele kétszer is találkoztam baráti alapon. Eggyel meg sátoroztam egy éjszakát. Szex nem volt,csokolóztunk,aztán annyi. Vele beszélgetek mostanában is.
2018. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!