Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-22 éves lányok! Tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves lányok! Tudnátok tanácsot adni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy szeretnék találkozni ilyen korú (konkrétan 3) lányokkal a közeljövőben (1-2 hét távlata). A szituáció az, hogy megvan már a lányok telefonszáma, beszélgettünk is már korábban. Tudom miket szeretnek csinálni meg hasonlók, de nem vagyok egy nagy randizós tipusú pasi és ha össze is jön, akkor sajnos valamit mindig elszúrok :( Általában már nincs második randi. Külsőleg nincs velem semmi gond, lányismerőseim szerint helyes, jóvágású, sportos pasi vagyok. Szerintem inkább a kommunikációval lehet valami! A klasszikus randinál (pl. beülünk valahova és beszélgetünk) szoktam izgulni és ezért néha nagyon rossz ha éppen nincsen téma (kinos csend)! Olyan szituációt keresnék, ahol lazábban lehetne beszélgetni, nem kellene annyira izgulni! Mit lehetne csinálni ebben a téli időszakban? Irjatok ötleteket, hogy ti minek örülnétek! Egy közös hóemberépitésnek? Én annyit szeretnék, hogy jól érezzük magunkat és az egyik lánnyal legalább sikerüljön összejönnöm! Bármilyen kreativ ötletet szivesen fogadok!


Csak komoly válaszokat kérek! Irhattok arról is, hogy miről és hogyan beszélgessek velük! Válaszotokat előre is köszönöm!


2016. jan. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Oldfel a tudat alatti görcseidet,szorongásaidat,alkohollal.Természetesen ne berúgva jelenj meg de pl. egy feles pálinkától semmi bajod nem lesz és normálisan állsz majd a dologhoz:)
2016. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden játékos program jó szerintem. :D Én értékelném a hóemberes ötletet csak ahhoz nem árt ha van hó is. Ha addigra kicsit melegszik az idő vagy legalább szárad a talaj én pl imádok sétálgatni akár városban vagy a természetben. Lehet sokaknak gyerekes vagy nem tudom de séta közben én szeretek megállni játszótereknél hintázni ha épp nincs szemtanú rajtunk kívül :D de ez nagyon szubjektív tényező :D

A beszélgetésnél én azt javaslom hogy ha tudod mik azok a témák amit kedvelnek tereld arra a beszélgetést. Nem tudom más hogy van vele de észrevételeim alapján a kedvenc témáiról órákig képes beszélni az ember. Főleg ha van olyan téma amiben kicsit te is otthon vagy vagy aminek kicsit utána nézel addigra.

Remélem valami használhatót is mondtam :)

20/l

2016. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 a lényeg:ADD MAGAG!! sokszor ha magad adod,és nem próbálsz más lenni sokkal dúrvább a hatás!! És nem mellesleg a lányok ha kiszúrják hogy linkelsz hogy jobbat tess nekik akkor vége!!
2016. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a 2esnek igaza van :) a hóemberes ötlet nagyon jó, ha van hó+séta is, és tudd meg, hogy mi érdekli őket, és arról kérdezősködj, kérdezd a hobbijait, kérdezd a kedvenc dolgairól, akkor biztos nem lesz kínos csend. a lényeg, hogy ne izgulj, nem lesz semmi baj, ha pedig valami nem úgy megy, ahogy gondoltad, akkor ki tudod még javítani

21L

2016. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es és 4-es válaszolónak köszönöm! Igyekszem majd igy alakitani a dolgot!
2016. jan. 7. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Korizni is el viheted az van ha kicsit melegszik az idő akkor is. Ha nem tud vagy nem tudtok itt az ideje megtanulni és még szórakoztató is tud lenni.
2016. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!