Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Labfetissel rendelkezők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Labfetissel rendelkezők! Vörös labkorom, vagy natur?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. ápr. 6. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A lábfej kecsességétől is függ:). A natúr számomra No.1, de belefér a vörös is.
2018. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

oh szegény lány, előre féltelek a sok privát üzenettől :D itt jelzem én nem írtam


szerintem a vörös lakkal jobb, de arra figyelj (felteszem a pasid lábfétises ezért tetted fel a kérdést) hogy ne 1-2 órával találkozó előtt kend fel a lakkot. lehet hogy fizikailag gyorsan megszárad de ha a férfi nyalogatja a lábujjaid érezni fogja hogy frissen lett festve, egy 5-6 óra teljen el akkor jó lesz

2018. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A labfetiseseknek is kulonbozo preferenciaik vannak. Van akinek a festett korom tetszik, van akinek a natur (szemely szerint en utalom a festett kormot). Van akinek mezitlab tetszik, van akinek harisnyaban, van akinek magassarkuban. Van akinek tisztan, van akinek izzadtan stb. Nem tudhatjuk, hogy pl. a te baratodnak melyik tetszik.
2018. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét változat bejön,ahogy neked tetszik úgy csináld. Valóban sok privátot fogsz kapni a nyálcsorgatóktól, én nem leszek köztük :)
2018. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Szép lábad van, szal mindkettő irtó szexi. Akár melyiket választod, nem nyúlsz mellé.


UI:Reggeli merevedés megvolt. :D

2018. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

A második linken lévő piros lakkos lábad nagyon szexi:)!

37F

2018. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
A harisnyás kép nem sokat mutat a piros viszont nagyon bomba!!
2018. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó.
2018. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!