Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Natúr francia - nem gáz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Natúr francia - nem gáz, hogy ez ennyire elterjedt?

Figyelt kérdés
Nem privát hosszútávú kapcsolatokra gondolok, ott teljesen OK, hanem arra, hogy ha olyan oldalakon nézgetek, mint rosszlanyok.hu vagy beszamolok.com, rengetegen vállalnak natúr franciát. Szerintem orálisan is majdnem olyan jó eséllyel lehet átadni nemi betegségeket, mint vaginális/anális úton - miért vállalják be mégis ennyien a natúr franciát? Mennyire lehet rossz ez alapján a különböző nemi betegségekkel való fertőzöttségi arány azok között, akik Magyarországon fizetős szexuális szolgáltatást nyújtanak?

2016. jan. 23. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal nagyobb az esélye. Bátrak..
2016. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hidd el nem rosszabb, mint a szexuálisan aktív partnercserélgető nők között. Azok SOHA nem járnak STD szűrésre, mert miért kéne? Eddig több ilyen csajjal találkoztam, akik kijelentették, hogy utálják a gumit és szednek tablettát, úgyhogy mehet natúrban.


A csajnak pár havonta más barátja van, natúrban nyomja, és még meg is csalta a legutóbbit haverommal. 3x k..rtak bőnyál, gumi nélkül is először... még sosem volt szűrésen.


Én komolyan mondom jobban megbízok egy prostiban friss eü igazolással, mint ezekben a ribikben. Amúgy intelligens egyetemista csaj, csak izzik a vaginája. Haverom se volt még szűrésen, pedig korábban dugott egy hasonló koleszos csajjal már. Szóval lehet jót csereberéltek most.


Orális szex során egyébként jóval kisebb az esélye az átadásnak. A vérrel terjedőknek pedig kell nyílt vérző így, vagy szájseb mindkét oldalon. A nyál amúgy nagyon jó fertőtlenítőszer, és a gyomorsav pedig megöli a bacikat. Szóval elméletben nincs sok esélye a prostinál sem a natúr franciának heti/havi rendszeres STD szűrés mellett.

2016. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!