Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek mi a baj a lábfétissel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a baj a lábfétissel és a lábmunkával? (footjob) valaki el tudná magyarázni miért nem szeretitek ezt a fajta szexet?

Figyelt kérdés
köszönöm!
2016. okt. 7. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert ez beteges. Nekünk semmi öröm nincsen benne, nem is izgat . Aki azt mondja, az hazudik.
2016. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nincs vele semmi baj, addig amíg nem viszik túlzásba. Viszont aki lábfétises,az kivétel nélkül túlzásokba esik. Nem a lábmunkával van a baj,hanem pl. a szagolgatással,talpnyalással,taposással. Azt normál esetben nem szeretjük,persze biztos van kivétel.
2016. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem izgat.
2016. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Különösebben nincs bajom a lábmunkával, (azokkal amiket az előbbi mondott azokkal már igen) de nem is szeretem mert engem kicsit se izgat, sőt komikusnak tartom az egész helyzetet.
2016. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
végülis nektek ebben aztán semmi élvezet nincs. megértettem a dolgot.
2016. okt. 7. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs bajom vele. Nem izgat ennyi. Lábbal meg nem tudom ki verni egy pasinak mert béna vagyok hozzá ennyi
2016. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt mert minden lábfétises borzasztóan erőlteti a fétisét. Semmilyen más fétisnél nem tapasztaltam még ezt.

Másrészt nekem a lábimádathoz olyan képzet társul, hogy a pasi alárendelő szexuális értelemben, én pedig a férfi dominanciát kedvelem a szexben.

Harmadrészt: NŐ vagyok. Lába mindenkinek van. Én azt szeretem, ha a párom a nőiességem értékeli bennem, nem pedig egy olyan testrészt, amivel mindenki rendelkezik (kivéve azokat, akiknek nincs lábuk, tőlük ezúton is elnézést kérek).

2016. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Semmi, én imádom a talpaimmal, lábujjaimmal kényeztetni a fütyköst.

18/L

2016. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsonal a pont!

En imadom csokolgatni a parom labait,labujjait,es O nagyon ugyesen kenyezteti a palcamat a labaival ami nagyon izgato.

2016. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet dominánsként is lehet szeretni a lábakat, a mértéken van a hangsúly. Egyébként a női láb nőies jobb esetben :)
2016. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!