Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a párom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom, hogy kikötözzön?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és nagyon izgatnak a kikötözések (akár bilincs), ha elfenekelnek ilyesmik.

De nem tudom, hogy mondjam el a páromnak vagy, hogy vezessem rá. Már párszor célozgattam de mindent csak poénnak vett. Hogyan tovább, mit tegyek?



2018. ápr. 4. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22 évesen a pároddal nyíltan és őszintén kommunikálni hondot jelent?. Egy felnőtt párkapcsolat szerves része a szex és a megfelelő kommunikáció. Nem kell ettől ennyire félni. Egyik alkalommal szex előtt vagy után hozd fel neki. Először akár úgy, hogy mit gondol a témáról. Vagy kérdezd meg, hogy van-e neki olyan dolog, amit kiprobálna..ez remek alkalom, hogy elmondd, neked van.
2018. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha nem tudod elmondani akkor´mutasd neki. Térdeljél le meztelen , mezitláb, bilicseld össze kezedet és hivjad be.

Szerintem megfogja érteni mit szeretnél töle.

2018. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!