Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a párom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom, hogy kikötözzön?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és nagyon izgatnak a kikötözések (akár bilincs), ha elfenekelnek ilyesmik.

De nem tudom, hogy mondjam el a páromnak vagy, hogy vezessem rá. Már párszor célozgattam de mindent csak poénnak vett. Hogyan tovább, mit tegyek?



2018. ápr. 4. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod határozottan a szemébe mondani hogy kötözzön ki?
2018. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy neki nem teszene az ötlet és utána engem nézne az úgymond fura fétisünek.:(
2018. ápr. 4. 07:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb: mondd el neki, hogy mit szeretnél, ha csinálna veled.

De rá is vezetheted. Keress olyan filmet, amiben hasonló történik, amit szeretnél. Nézzétek meg együtt. Látszódjon rajtad, hogy mennyire tetszik és szeretnél a szereplők helyében lenni. Esetleg közben kezébe is nyomhatod a bilincset. Vagy egyszerűen kattintsd magadra. A kulcs meg olyan helyen legyen, ahol Te nem éred el, csak a párod tud kioldozni.

Nézzetek ilyen tartalmú leírásokat és tanuljatok belőle. Pl: [link]

2018. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex előfeltétele a nyílt, őszinte kommunikáció... legfeljebb nem akarja , vagy nem egészen úgy akarja a másik, de ebből nagyobb baj egy normális kapcsolatban nem lehet.
2018. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem úgy kötöztek ki elsőnek, hogy konkrétan a barátomnak megmondtam, hogy kötözz ki :D Nagyon durva volt azóta se élveztem akkorát egy sráccal sem, az a magatehetetlenség hogy ki vagy kötözve nagyon jó :)
2018. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ramone ***** válasza:
100%
Én meg nem találok olyan nőt aki elviselne és akit én is elviselek.. magánéleti szempontból ez nagyobb baj de ez is mutatja hogy kevés a norma
2018. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ramone ***** válasza:
... kevés a normális lány illetve partner
2018. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek perec megmondtam anno a volt páromnak hogy nekem ez bejön és szeretném ha kipróbálnánk. Kellett egy két hét mire rászánta magát, de nem erőltettem. Utána már kérni sem kellett mert bejött neki is a dolog, így ha nem is mindig de egy héten 2-3 alkalom mindig volt:)
2018. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok tanácsot, először megpróbálom a filmes utalgatást ha akkor sem veszi a lapot akkor kerek-perec kimondom !
2018. ápr. 4. 10:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sms, viber, chat. Nekem is nehéz volt ezt előhoznom, mi eleinte sokat viberen irkáltunk egymásnak, igaz még most is, és ott hoztam ezt fel, küldtünk egymáska videókat képeket is, hogyan képzelném el, majd hétvégén mikor együtt voltunk meg is valósítottuk őket. Szerencsére mindig jól sült el, és tényleg nagyobbat hosszabbat élvezek tőle, nekem nagyon is bejött ez a kiszolgáltatottság. Mára már nagyon perverzek lettünk, igazi bilincsek, és kemény fenekelés is szokott lenni :)
2018. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!