Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Metélt péniszt másképp szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metélt péniszt másképp szopni?

Figyelt kérdés

Nem volt még dolgom körülmetélt pénisszel, most viszont úgy néz ki, hogy mégis lesz. :) Eddig két fiúval volt szexuális kapcsolatom, mindkét esetben orálnál szerettem a fitymával játszani, viszont ezt nem fogom tudni megtenni egy körülmetélt fiúval. Nem tudom mégis mit csináljak, ami nagyon jól eshet és ami intenzív. Egyáltalán, finomabban kell a kezemmel dolgozni vagy nem? Lányok, ti másképp csináljátok körülmetélt fiúknak?

Válaszotokat előre köszönöm :) 21L



2018. ápr. 4. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A makkor ingereld mindig, na meg a golyszlikat :) Majd látod úgyis,hogy mi tetszik neki - illetve szólni is tud.
2018. ápr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

A fitymával lehet játszani, és az lehet kellemes, izgi, de a szopásnak nem az a legjobb módja. Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy körül van-e metélve.

Minden mást csinálhatsz a kezeddel is ugyanúgy, épp ugyanannyira kell finoman bánni a farokkal, mint a körül nem metélteknél.

2018. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a mostani alkalmi partnerem körül van metélve. Kicsit furcsáltam, de megmondom őszintén észre sem vettem amíg ő nem mondta. Csak annyi, hogy nincs ott a bőr, amit le kell húzni róla. Kicsit megnehezíti úgy a kézimunkát, de ha benedvesíted a péniszét úgy jobban csúszik rajta a kezed és nem észrevehető. A többi dologban meg ugyan olyan mint egy nem körülmetélt pénisz. :)
2018. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. ápr. 4. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Remélem jó tapasztalatokat szereztél !
2018. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

de miért írják azt páran h ugyan olyan?

sztem egyáltalán nem, sőt eddig ahány körülmetélt sráccal beszéltem, mind azt mondta h újra kellett tanulni a szexet, ég és föld a kettő.

és ha bele gondolok, tényleg, hát mit húzogatsz meg mi csúszik? szal sztem nagyon más, na meg nem is olyan érzékeny a makkja szal orált vszínű annyira nem tudja élvezni stb stb

2018. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok utolsó. 😀 Hát nem tudom, nem hiszem h ne élveznék az orált.. Párom mint írtam imádja. Konkrétan 2 perc alatt el tud lövellni az oráltól pedig aztán körül van metelve ki tudja mióta! Nagyonis érzékeny nekik, persze nem annyira mint egy nem körül meteltnek, de ha sok nyállal dolgozol, netán testápoló, sikosító egyéb kence ficék, akkor nagyon tudja élvezni mert csúszik, ha a számban van meg elájul ... 😀 Valamit akkor rosszul csinálsz.
2018. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

én egy metéletlenhez képest írtam h érzéketlenebb. de sztem jól csinálom, csak érzem a különbséget is.

ne viccelj ha ugyan olyan érzékeny lenne, szegény még alsót se tudna felvenni ... és egyébkámnt ismerek is ilyne srácot akit már több éve metéltek, mégis annyira érzékeny maradt a makkja h megőrül a fájdalomtól ha felvesz ruhát és elég szenvedés neki bárhova menni.

ez nagyon egyedi kérdés sztem ...

2018. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szöveget érted amit írtam?

"Nagyonis érzékeny nekik, persze nem annyira mint egy nem körül meteltnek,..." 🙂

2018. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem négy éve metéltek, nem érzek különbséget az előtte és az utána állapot között szopásban. Ami más, az a kézzel izgatás, annyiban, hogy valamilyen síkosító anyag mindenképp kell. Viszont mivel már nem a fitymám mozog fel le, hanem közvetlenül a viszonylag feszes bőrön, illetve a makkomon csúszkál a kéz, jobb, intenzívebb az "élmény".
2018. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!