Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi lenne a reakciotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciotok, ha meglatnatok egy 16 centis logo peniszt?

Figyelt kérdés
Huspeniszem van, allva sem lesz nagyobb 17 centinel. Tobbszor elofordult mar, hogy egy kis tapizgatas utan visszautasitottak.
2018. márc. 23. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 14 lankadtan és max 16 állva, de az ennyémmel ezen a téren még senkinek nem vlllt problémája...

A teljesítményemmel annál inkább, de annak ehhez semmi köze. Az a rocker életvitel velejárója.

2018. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi, hogy férfiként válaszoltam!
2018. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon szexi;)
2018. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat egy logo 16 cm nem lehet tul szep latvany, ugytunik arra epp eleg, hogy egyes noket elrettentsen. Gondolom azt kepzeltek allva oriasi es inkabb leleptek idoben.
2018. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kemenyseg nekem sem az erossegem.
2018. márc. 23. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy gondolom,habár kitudja lehet rosszúl,ha valaki a lábam köze alapján ítél meg ferfiként. ((méretem átlagosnak mondható)) Akkor azzal a lánnyal én magam sem szeretnék ismerkedni.
2018. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar ilyenben részem es nem utasítottam vissza a jelenlegi barátom közeledését hiába éreztem az elso szex elott h neki lankadtan hasonlóan nagy mint neked
2018. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!