Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgat, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgat, ha azt csinált veletek a partneretek amit akar?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Izgatna ha ilyet tenne. :)
2018. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen;)
2018. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha passzolunk szexuálisan(ezt úgy értem, hogy nicns oylan fétise pl, ami számomra kellemetlen vagy tabu), akkor alap, és igen, izgat:D
2018. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Persze :)
2018. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint az utolsó hozzászóló (azt, hiszem, hogy az utolsó írta...szerintem igen), ha passzolunk és olyat akar csinálni, amit én is akarok és szeretek, élvezek, akkor persze. Ugyanakkor, ha valami olyasmit akar, amit én nem, mert nem vonz, taszít, fáj stb., akkor nem.
2018. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez azért így elég ritkán létezik. A partnerek általában ismerik egymás határait. Azon belül azt csinálnak egymással, amit akarnak. De hogy enélkül azt csináljon amit akar, az miért vonzana? Kíváncsi vagyok, hogy azok, akik olyan egyértelműen rávágták, hogy "persze", mit szólnának ahhoz, ha mondjuk a partner arra élvez hogy a szemükbe hugyozzon, vagy rájuk sz*rjon és szétkenje rajtuk, vagy rákészülés nélkül véresre k*rja a seggüket... Szóval a sok persze válasz is naiv egy kicsit, mert mindenkinek vannak határai, és nagyon jó, hogy vannak, és ismerni kell őket. Ilyen, hogy "bármit", nincs, mert a bármiben minden benne lehet, az is, hogy elvágja a torkát meg ilyesmi. Na az is vajon tetszene?
2018. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Épeszű ember fejében meg sem fordulnak ilyenek szerintem. Egy egészséges nőnek pedig az kell, hogy a férfi domináljon, a válaszok is ezt támasztják alá.
2018. ápr. 3. 08:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Juj, akkor én nagyon egészségtelen nő vagyok, és sok másik nő a környezetemben szintén mind beteg állatok, hogy egyenrangúságot akarnak szexuálisan.... Ha nem mondod, erre soha nem jöttem volna rá, köszönöm. Legalább már tisztán látok.
2018. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Látszik a frusztráltságod, ha minden oké lenne nem így írnál.
2018. ápr. 3. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a pasimrol ban szo, akkor igen. Megbizom benne, ismerjuk egymast, tudom, hogy nem lepne at olyan hatart, ami szamomra nem fer bele.
2018. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!