Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szokott naponta többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott naponta többször sexelni?

Figyelt kérdés
Ha lenne barátnőm és mindketten otthon lennénk pár napig jó párszor megdugnám naponta addig míg azt nem mondja hogy elég :))
2018. ápr. 2. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én partner lennék a napi 2-3 aktusban, de a páromnál az is csoda ha napi 1x aktivizálja magát ilyen módon. A hosszú hétvége alkalmával is csak azért van az ágyban, mert a tv-t onnan nézi. Én szívesebben lennék ott szex és összebújós pihi céljából.

24N

2018. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok a párom meg 26..

Mi ha együtt vagyunk egy egész napon keresztűl akkor akár napi 7-8 szex is belefér és a végén mindig elélvez :)

Általába óránként-kétóránként :)

2018. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi csak hétvégente tudunk szexelni, illetve ha szünet van (pl. most, Húsvét), ilyenkor napi 2-3x. Hétköznap viszont nem tudjuk megoldani.
2018. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!