Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire baj egy kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj egy kapcsolatban, ha valaki hetente többször, esetleg naponta kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Egy komoly kapcsolatom volt eddig, ott a páromnak egyáltalán nem tetszett, hogy túl gyakran szeretném csinálni. Neki az volt a normális, hogy heti egy, maximum 2, de volt, hogy két hétig nem volt semmi. Nekem ő volt az első partnerem, így nem volt viszonyítási alapom. Igazából most sincs, csak valahogy megszokott lett a szememben, hogy a másik nemnél aligha van olyan, hogy "sok".:D


20l


2017. máj. 29. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:

napi 2 kb elég ,ha nyugisabb nap akkor esetleg 3

F

2017. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
11%

Én is elso kapcsolatomban vagyok, elso emberrel, és neki az az alap ha sok.

Én meg napi 2-3x akarom csinalni, van hogy tobbszor.

Szerintem ez nagyban függ az emberek igényétől. Nekünk megegyeznek az igenyeink, ezért jól megvagyunk együtt :)

19L

2017. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt az exem, szerette a szexet, a rekord napi 7 volt :D Nekem nincs problémám a gyakoribb csinálással, ha van rá idő, kedv lehetőség, akkor jöhet :) 31F
2017. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj.

Úgy is mondhatnám, hogy normális - HA a másik fél is ugyanennyit igényel (és persze ha meg is tudják oldani!).

2017. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Barátommal mi napi 2-szer szoktuk csinálni átlagosan, legalábbis amikor egymásnál alszunk. Ami a hétből általában 2 napot jelent.

De van hogy én még többet akarnék, olyankor már ő is leállít. :D

2017. máj. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ramone ***** válasza:
31%

A kapcsolatok elején normális úgymond a sok kefèlès aztán amikor stabilizálódik a kapcsolatot te sem fogsz heti 2-3 nál többet kivánni mert elmegy a "varázs"

Ez ugyanaz mint amikor új autlt veszel a régi helyett... Annyira imádod hogy a wcre is azzal jársz aztán mikor már lekopott az újdonság varázsa és rájössz hogy ez is csak egy négy keréken guruló fèm akkor már optimális mennyiséget használod csak...

2017. máj. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hari de szerintem nem normális. Hány éves a barátod? A kapcsolat elején kellene legjobban rád mozdulni mi lesz később?
2017. máj. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi 3-4-el kiegyezem. Kevesebb stornozva. :)
2017. máj. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 icu75 ***** válasza:
Nem baj akkor,ha közel azonos libidójú ember él együtt, akik nem sértődnek meg a finom elutasítástól. De ha már egy kapcsolat elején(első 2év) ekkora a különbség akkor sajnos kezelhetetlenné válik a helyzet a későbbiekben.
2017. máj. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 évesen napi többször is kívánja még a szexet. 36 éves férfi vagyok. 5 éve még naponta akár többször is csináltuk a párommal de most már csak heti 2-3 alkalommal.
2017. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!