Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ti meg szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti meg szoktátok beszélni egymás közt barátnőkkel, hogy kinek mekkora a párja pénisze?

Figyelt kérdés
Ha van róla képetek, azt is megmutatjátok? Akinél volt ilyenre példa az miért csinált ilyet?
2018. ápr. 2. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Volt már hogy eldicsekedtem vele de nem rendszeres beszédtéma

24N

2018. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Simán megbeszélik azt is hogy mejik pasi mit csinál még


Pu.n,c.i.n,yal.á,s stb

Ezt a pasik is megdumálják cs.i.k,l.o.méret orélis stb

2018. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam. 33N
2018. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttek nem beszélik meg. Azok sem, akik szeretik a párjukat.
2018. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Huszonéves vagyok, többnyire a közelebbi barátnőim is, és időnként feljön a téma, és igen, megtárgyaljuk. Ettől nem vagyunk kevésbé felnőttek, jesszusom....
2018. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
persze hogy megbeszelik, sokkal szemelyesebben beszelgetnek errol mint a fiuk. mi csa annyit tolunk hogy megdugtam jah, allat volt. ok belemennek minden resztetbe szval erdemes jol teljesiteni😂
2018. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már róla szó, de nem mindennapos beszéd téma, de attól még megszoktuk beszélni.
2018. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szintű intim téma amihez csak a párkapcsolatban élő két embernek van köze senki másnak, aki meg a párja tudta és beleegyezése nélkül beszél ilyenről a barátnőivel az a lehető legtávolabb áll a felnőtt léttől.
2018. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszéltünk róla a baratnoimmel.Mikor összejöttem a szerelmemmel.De nem napi téma.És csak annyit,hogy milyen és jó e vele.De fotót sosem mutatnek róla. Az már tényleg senki másra nem tartozik.

17L

2018. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!