Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok egymás látványához/tappintásához?

Figyelt kérdés
Szoggezük le, nem ujjazásra és leszbikuságra gondolok. De pl. a srácok kiakadnak, ha meg láttják egy másik him tagját, és egyenesen rosszúl lesznek a hozzá érésének a gondolatától. Ez a Női nemnél mennyire van meg, mert szerintem nálatok ez egyáltalán nincs, viszont a fiúk mintájára nálatok is lehetne.
2018. febr. 28. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs így, bár én szeretem a nőket is.
2018. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neveltetés kérdése szerintem. A nők egymás között intimebb dolgokhoz szoktak. Egy anya, vagy egy nővér is szerintem közelebb áll egy lányhoz minden téren, mint egy apa fiú ilyen téren. Mert nyilván ő is így nőtt fel. Mi irtózunk egymástól, a nők meg jobban elfogadják, megszokták egymás és maguk látványát és érintését, mint a férfiak. A nők eleve többet töltenek a tükör előtt is. Én például el nem tudnám képzelni, hogy hármasban csináljam egy másik férfivel. Viszont nézd meg az arabokat! Nekik teljesen természetes az erőszak így. Mert a fiúk teljesen külön együtt nőnek fel. Egymást is simán könnyebben megérintik mint nálunk a férfiak. Bár ebből adódik, hogy több a látens homoszexuális is náluk. A bajom ezzel csak az, hogy ezek az indiaiak, pakik, arabok simán taperolnak, miközben mi nem ebben nőttünk fel. Belemásznak a komfortzónámba. Az egy dolog, hogy a hideg kiráz, de ilyenkor még nekem kell plusz erőt befektetnem abba, hogy visszafogjam a testem és reflexből ne üssem le. Mert a testem nem tudatosan így reagálna rá. De a felvetésed jogos és alap kérdés. De ez a válasz rá. Nevelésen és, hogy mibe nő fel múlik minden
2018. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők amúgy inkább hajlanak a búúzúlásra tehát bennük nincs annyi tartás mint a fiúkban.
2018. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Valóban nincs bennük annyi tartás, de a homoszexualitás nem tartás kérdése. Nem is értem, hogy jön ez ide
2018. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es!

Úgy jön ide h a kérdés a heteró nőkre vonatkozik.

2018. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
hát én heteró nő vagyok, és épp úgy viszolygok más vaginájának megérintésétől, mint hogy egy heteró pasi más f szát fogja. mondjuk én alapból nem vagyok az a liberális típus, még csak nem is csókolnék meg csajt... az egy dolog, hogy nem undorodok egy nő testétől, ha látom, mert tök természetes dolog. de nem tudnék felizgulni rá, és ha már intim helyeken hozzá kellene érnem, attól rosszul lennék, de szerintem ez a normális.
2018. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval!

Én sem tartom normálisnak, hogy más lány intim testrészeihez érjek.

2018. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De mondjuk puszival üdvözlik egymást a barátnők, sőt sokszor ölelkeznek. Ehelyett nekünk marad a kézfogás és max vállon veregetés
2018. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó, oké, de azért egy arcrapuszi, meg ölelés bőven nem olyan intim, mint amiről ez a kérdés szól... amúgy meg fiúkat is látni azért ölelkezni, és olyanokat, akik nem b zik.
2018. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem ez kifejezetten izgat lányként.
2018. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!