Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A zárkózottabb, visszafogottab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózottabb, visszafogottabb nők milyenek a szexben?

Figyelt kérdés
ha valakinek ilyen a párja megírhatná milyen.
2018. márc. 28. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó.
2018. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
95%

Mintha azt kèrdeznèd, hogy nekik salàta, baba, vagy hamburgerpuncijuk van.


Mindenfèle lètezik.

2018. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam épp fordítva van. A barátnom nagyon eleven és talpra esett csaj. De a szexben viszont nagyon visszahuzodo. Ugy hogy a ketto nem kell hogy ossszefuggjon.
2018. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert nekem volt egy nagyon kedves,aranyos,szép barátnőm és ilyen visszafogottabb,csendesebb tipus volt. Minden jó volt vele nagyon jól elbeszélgettünk,maximálisan megbízható volt. Csak a szexben nagyon béna volt(pedig 30 éves volt és 16 éves kora óta volt párja).Nem igazán élveztem vele,többnyire ezért is szakítottam vele. Félek azóta az ilyen nőktől. Volt az ellentettje is aki nagydumás tipus volt nagyon jó volt a szex csak ő meg egy ribi volt.
2018. márc. 28. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég introvertált személyiségtípus vagyok. Viszont pont a szex az,amiben én úgy gondolom, hogy teljesen fel kell oldódnia az embernek. Ott nem kellenek gátlások, hangot kell adni annak ha valami jó, élvezed és még sorolhatnám. Persze ehhez egy olyan partner is kell, aki hasonlóképp áll hozzá és nem néma csöndben, rezzenéstelen arccal, gépiesen reszel.

24N

2018. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!