Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudunk tenni hogy ne fájjon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk tenni hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mostanában kezdtünk szexelni, ő még szűz volt. Eddig kétszer csináltuk, bizonyos pontig nem fáj neki, vagy kevésbé, beljebb viszont már eléggé, pedig nedves is. Nem tudom hogy csak eleinte lesz ilyen és ahogy többször csináljuk annál jobb lesz neki, vagy mindig ilyen lesz és akkor ki kell találni valamit.

2018. márc. 26. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első néhány alkalomig fájhat neki, meg kell szoknia még.

Nagyon gyengéd legyél vele, és oldódjon fel, ne görcsöljön mert csak rosszabb lesz

2018. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha mélyebben fáj neki, nem pedig maga a behatolás, akkor az a gond, hogy nem elég hosszú a hüvelye. Kérdés, hogy ez testi adottság-e (lehet, hogy a te péniszed kifejezetten hosszú, ő meg kifejezetten rövid hüvelyű), vagy pedig arról van szó, hogy még nem tudja igazán elengedni magát, gátlásos, nem izgul fel kellőképpen. Ugyanis a hüvely alapállapotában sokkal rövidebb, mint izgalom hatására, akkor hosszabbá válik, hátrahúzódik a méh. Lehet, hogy a barátnődnek csak időre van szüksége.


Próbáljatok ki többféle pózt egyébként, mert pl. van olyan póz, amiben nekem is fáj a mély behatolás, pedig nem kétszer voltam már férfivel.

2018. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, eddig sem voltam durva szóval akkor folytatom ezt, megfogadom a tanácsokat, köszönöm.
2018. márc. 26. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyengédség és türelem. Az elején ne is mozogj benne, csak tedd be és maradj úgy, közben csók, simogatás... elhiheted, hogy nagyon szokatlan érzés ám, amikor először (de még másodszor, negyedszer is...) van a tested BELSEJÉBEN valami. Nekem kb az 5-6-ik alkalomtól lehetett kissé jobban elengedni magunkat, akkor már nem fájt. Ha volt előtte megfelelő előjáték természetesen.
2018. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!