Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én rendszeresen leszopom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rendszeresen leszopom a barátomat, de Ő alig szokott nyalni, mert azt mondja nemmszereti. Szerintetek, ha ez ne változik, akkor lehet ok a szakításra?

Figyelt kérdés

Én 21, Ő 20.


Kérlek kort és nemet is írjatok!


Én eléggé vágyom az orálra, de kb. heri egyszer van "kedve" hozzá... Én Őt mindennap leszopom.

Szerintem ez így nem igazságos, főleg, hogy én hüvelyileg csak akkor megyek el, ha nagyon sokáig csináljuk. Így nekem kb. kétszer ritkábban van orgazmusom!


Viszont amúgy szeretem, nem szeretnék ilyen hülyeség miatt szakítani, de zavar a hozzáállása is, igazsáftalan...


2018. márc. 26. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Jön Fifi :)
2018. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Hú, mennyi privátot kapsz majd! Mindig vannak, akik beszopják ezeket a kamu kérdéseket.
2018. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha nem jó a szex a két fél között, az nem az "ilyen hülyeség" kategória, hanem egyértelmű szakító ok szerintem.

Beszélj vele, ha nem változik semmi, úgy is dobni fogod. Nyilván gyenge szexuális élettel nem fogsz leélni egy életet.


32/F

2018. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Drazicc ***** válasza:
29%
Aha és párhuzamosan meg lehet, hogy a párod panaszkodik a gyakorikérdéseken, hogy mindent neki kell fizetni akárhova mentek :D
2018. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem most írt valaki, csak fordítva? Őt meg nem szopják le, cseréljetek párt :D
2018. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Ismerj meg engem! Én imádok nyalni akár élvezésig is nagyon fel tudok izgulni rá.
2018. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk ez kölcsönös mert egyikünk sem szeret ott a szájával matatni ahol a salakanyagok távoznak tehát nincs belőle gond, viszont a olyan barátnőm lenne aki nem szeretne cumizni az sem lenne gond mert én egyátalán nem élvezem és nem is tartok rá igényt , de részemről ezért nem lenne szakítás.


F/41

2018. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Én is sajnos hasonló cipőben járok :(

Csak engem nem heti egyszer csal ki..

4 hónapja együtt vagyunk és még csak egyszer nyalt ki..de akkor is max. 5 percig..

Nemrég megmondtam neki hogy ha nem fog következő szex elött NORMÁLISSAN kinyalni akkor nyugodtan el is felejtheti a lecumizást..


Neked meg azt tudom javasolni hogy mond meg neki hogy igényled te is.. csak gondoljon bele a helyzetbe hogy ez mennyire rosszul is tud esni egy nőnek ha nem kapja vissza kölcsönössen a dolgokat.. :)

18/L

2018. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok nem csal akart lenni hanem NYAL :)
2018. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyalni isteni dolog. Ha nem működik emiatt a szex akkor szerintem az ok lehet a szakításra. Szívesen átvállalnám a nyalást, mert az mindig izgató és finom. Nem is értem mi baja a pasidnak...

35F

2018. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!