Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy kifordultatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy kifordultatok magatokból?

Figyelt kérdés
Normális szexuális életetek van, stabil kapcsolatban vagytok egyszerűen nincs baj a kapcsolattal sem, minden ok. DE! Előjön valami az agyatokban és olyant akartok amit addig sosem, csak egyszer de akkor nagyon. Lehet ez amiatt, hogy mar rég voltatok együtt.....nem tudom. De hogy szinte bizsereg a lábatok, hogy had tegyetek meg. De nem, mert ezt nem szokás a ti kapcsolatotokban, a ti szexuális eletetekben. 2 napig így vagytok majd az érzés elmegy. Volt nincs. Pedig nem szexeltetek. Most elég kacifantosan fogalmaztam, de a lényeg hogy ramtort az érzés h annyira akarom mar a sz@past h egyszerűen nem bírom és egyszerűen szájba akartam az asszonyt..... de nem történt semmi, majd az érzés elmúlt. Azóta sem jött elő. Csináltuk mar azóta, de nem éreztem h vadul ön kellene, mert nem hiányzott. Másnál is volt mar így?

2018. márc. 25. 22:27
 1/3 A kérdező kommentje:
*vadulnom
2018. márc. 25. 22:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha olyat próbálnátok ki ami "nem megszokott" nálatok?

Lehet hiányzik az újdonság.

2018. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,volt.Én például így voltam a nyalással ,vagy hogy végre sz@phassak.. :-)
2018. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!