Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év körüli nők, volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli nők, volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Feküdtetek már le olyan férfival, aki apátok lehetett volna? Ha igen, miért? Akartatok tőle többet is?

Légyszi írjátok hány évesek vagytok!



2018. márc. 25. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pénz miatt
2018. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pénzért igen
2018. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Még nem volt, nem is tervezem.

24N

2018. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzért??
2018. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen volt ilyen

Jól alakult az este én meg szingli voltam. miért ne?

Életem legjobb szexélménye volt. Úgy bánt velem mint egy istennővel és olyan finom volt az érintése mintha a legdrágább ékkő lennék. nagyon jó volt ez a finomság kedveség. uhh egyszerűen bele borzongok abba ha vissza emlékszem milyen volt vele..

Nem akartam töle döbbet tehát nem jött a rózsaszínköd h jajj de szerelmes lettem stb.. 1 élménynek jó volt :)


24N

2018. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

#5

Azért van így, mert mi már tudunk értékelni egy fiatal nőt és van róla sejtésünk, hogy mi is az a szeretkezés! Még ha csak "alkalmi" partnerről is van szó! Tudjuk, hogy nem adódik minden nap ilyen lehetőség és ha úgy alakul, akkor minden percet, minden apró kis részt, minden millimétert igyekszünk a lehető legjobban "kihasználni, kiélvezni" :-) És talán már arról is van fogalmunk, hogy hogy kell bánni egy Nővel! ;-)

45+Ffi

2018. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 45. vagyok pár éve volt egy 26. éves csaj akivel szeretkeztünk. Először nem akart. 17 éves kora óta ismertem. 26. volt amikor össze jött vele, és utána ő mondta hogy miért nem hamarább? De ez az ő döntése volt. Nagyon tetszett neki. Többször is jött hogy szeretne még. Volt is többször. Most ért véget egy 3. éves kapcsolatom ami szintén szexnek indult. Ő akkor 16. volt, 18. nak mondott mint kiderült. Neki is annyira bejött hogy 3. év lett belőle.
2018. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!