Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik messze laknak a belvárost...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik messze laknak a belvárostól, azok hogy járnak prostikhoz, ha nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés

A legtöbb lakásos hirdető örökre feketelistára tesz, ha 10 percet kések... De mondjuk Szigetszentmiklósról, vagy akár csak a XX. kerületből is, hogy teremnek a kuncsaftok pontos időben az V.-ben? Tömegközlekedéssel kb. vagy kések, vagy sokkal hamarabb érkezek. De addig mit csinálok?

Én mondjuk taxival szoktam, de ez így nagyon drága és még így is volt, hogy késtem a forgalom miatt, meg volt hogy nem találtam taxit.

Szörnyű.

Biciklivel kéne menni, de akkor meg hülyének néz a csaj.



2018. márc. 21. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ennél nagyobb bajod ne legyen soha...
2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
2018. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
A budapesti tömegközlekedés igen széleskörű, és a reggeli (mondjuk 7 és 9 közötti) órák kivételével menetrendszerű. 2-3 perc pontossággal meg lehet tervezni az utazást a Google Maps segítségével. Ha tutira nem akarsz tévedést, tervezd az érkezést 5-6 perccel korábbra, és sétálj a környéken, vagy nézz kirakatot...
2018. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne viccelj BKV-vel előbb beérsz mint kocsival.


Ha előbb odaérsz 10 perccel, akkor ülj be egy kávéra.


... de b+ miről beszélünk már :D ember, ha ilyen körülményes vagy a qrvákkal, hogy lesz a nőddel?

2018. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a belvárosban vannak lakáson dolgozó lányok!
2018. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan nem prostikhoz de a a xvii kerületből is be idők érni időben a városba, max 10-15 perccel korábban, nagy cucc...
2018. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Képzeld, én meg vidékről be tudok jutni Pestre, bár nem prostikhoz.
2018. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Képzeld ha barátnőd lenne. Ott sem illene késni. Sőt hogy még durvább legyek Szigetszentmiklósról és még meszebbről is járnak be dolgozni is emberek időre. Kérdezd meg őket ha ismersz ilyet, hogy a rákba csinálják!?:)
2018. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Úristen, odaérsz tömegközlekedéssel 20 perccel korábban és még annyi időt várakozol, pl leülsz egy padra az utcán, stb.


Úúúúristen, mi lesz akkor?!

2018. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én is messzire járok dolgozni, + egyetemre is a másik iránybay de ugyanolyan messze. De az rossz példa, mert azt az utat mindennap megteszem, kitapasztalom. De egy teljesen új címre, ahova életembe először megyek szerintem képtelenség pontosan érkezni.

És, ha mondjuk kb. 1 óra az út, s egy órát töltök a lánynál is, akkor nem fogok még 20 percet várakozással tölteni. Nekem nincs végtelen időm.

2018. márc. 22. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!