Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Meddig tűritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Meddig tűritek új kapcsolatban, hogy a fiú nem tud nektek orgazmust okozni?

Figyelt kérdés

Hány hét, hónap kell, hogy dobjátok emiatt?


(Azt tegyük hozzá, hogy egyértelműen próbálkozik)



2018. márc. 21. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Emiatt nem dobnám. Egyszer csak össze jön. Legrosszabb esetben végig irányítom minden mozdulatát.
2018. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

ha minden tippet praktikát segítséget kipróbáltunk illetve még szexuálpszichológusnál is voltunk és mindezek után se tudna orgazmust okozni akkor kb Fél év után

mert nyalván ezekhez idő kell és nem hetek hanem hónapok kellenek. Lehet h minden szép és jó de JÓ és MINŐSÉGI szex nélkül egy kapcsolat se tart sokáig.

24N

2018. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyílván *
2018. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Negy ot alkalom utan
2018. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem egy gordiuszi csomó egy nőt kielégíteni.

A női test egy csodás, ám érzékeny hangszer, s ha jól játszol rajta, gyönyörü hangokat és még gyönyörűbb vizuális élményt tudsz előcsalogatni belőle.

Sokan pl. csak a farkukra hagyatkoznak, ami nagy hiba!


29/F

2018. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Az első alkalom után.

25/N

2018. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
2 esélyt kap. De pl ha csak egy alkalmas lenne és leveszi a nadrágját és nincs egy jó átlagos 18 centije akkor azonnal elhajtom!
2018. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, engem nőnemű válaszolók véleménye érdekelne... A többieknek köszi!
2018. márc. 21. 12:42
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es

Nem ahomoszexuális kategóriában vagy, szerintem eltévesztetted a házszámot, merthogy egy kisfarkú homár vagy az biztos.

2018. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Nekem nem ettől függ, hanem, hogy igénye sincs rá, hogy nekem jó legyen. Na ebben az esetben nem kapna sok alkalmat, hogy "egyszer biztos összejön". Nem játszom guminőt.


Párommal 7-8 hónapig nem volt orgazmusom. Viszont előtte még magamhoz sem nyúltam soha. Így teljesen tapasztalatlanul kezdtem a szexuális életem. Viszont kitartóan dolgoztunk azon, hogy rájöjjünk, nekem mi a jó. Aminek meg is lett az eredménye. Nem jutott eszembe kidobni az ágyból vagy életemből, mert ő is akarta, hogy együtt élvezzük a szexet.

2018. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!