Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lazább kapcsolatban orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazább kapcsolatban orál?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúkhoz/férfiakhoz szól a kérdésem.

Eddig egy komoly kapcsolatom volt amiben kölcsönösen kielégítettük egymást orálisan. Viszont amióta szakítottunk nem voltam senkivel.

Azon gondolkodtam, hogy vajon lazább kapcsolatokban, vagy akár komolyabb de még friss kapcsolatban mi a helyes gyakorlat orálnál?


Megmondom őszintén félek a nemi betegségektől, fertőzésektől, és sajnos nem tudni kiben mi rejtőzik.


Szóval ti húztok gumit, ha egy lány orálisan kényeztet?

Nem egyéjszakás kalandokra gondolok (bár akinek szoktak lenni, leírhatja), hanem lazább szexkapcsolatra, vagy egy kibontakozóban levő de még friss kapcsolatra.

20/F



2018. márc. 19. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Oral B fogkefe.
2018. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább a nyalás része érdekel. Alkalmiknál nem szokás kinyalni a nőt?
2018. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez mekkora arc mar #1 😂😂

Amugy ja egyejszakasnak kotelezo a gumi, amugy meg minek? Hisz csak azzal cummantod le magad off gumi, akit mar azert ismersz valamennyire.

2018. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán!
2018. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, off, mert lány vagyok, de gumiban mi értelme orálozni? :D
2018. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

On: Nekem volt már alkalmi kapcsolatom (az elején még nagyon nem ismertük egymást), és simán volt orál, mindkettőnk részéről. Persze ha valakinek gyakran vannak egyéjszakásai lepukkant alakokkal, megértem az aggodalmait.

(előző voltam)

2018. márc. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gumit huzok szopatáshoz akkor folpak fóliát rakok a puncira nyaláshoz.

Amúgy jól az ilyen egyszakás dugások: pár óra élvezet az ágyban simán megér egy hónapos antibiotikum kúrát, meg 4-5 óra váralozást a rendelőben.

2018. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam előfordult hogy egy alkalminál a csajjal nem történt más mint hogy csak kinyaltam...
2018. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A laza kapcsolat nem azt jelenti, hogy az első randin összefekszetek. Nálam volt olyan laza kapcsolat, ahol a második randin csókolóztunk és a negyediken feküdtünk le először, aztán utána találkoztunk hónapokig már kizárólag szexre.


2. A laza kapcsolat nem azt jelenti hogy a másik fél rossz szocioekonómiai vagy szociokulturális háttérből jön, magyarul pl egy putriból, vagy hogy a másiknak is volt már előtted rohadt sok partnere. Volt olyan szexkapcsolatom, ahol a lánynak én voltam a második srác egész életében.


Ha tényleg bárkit megdugsz, akin lyuk van és szép, akkor igen, nagyon könnyen lehet bajod. Ha alaposabban választasz, akkor sokkal kisebb eséllyel.


Orálnál alapelv hogy soha nem húzok óvszert.

24/F

2018. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!