Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lazabb kapcsolatban,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lazabb kapcsolatban,3 honap utan, ha feldobom a tabletta temat, az eljeszti a pasit?

Figyelt kérdés

igazsagszerint elvezni akarom ot, gumi nelkul, de gondoltam ra, hogy o most gondolja hogy hosszutavon tervezek vele es el jeszteni nem akarom...

Ez nem csak szex, de nem is komoly kapcsolat... szereti a szabadsagat.


2016. jan. 9. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs olyan pasi aki ezen bepánikol.
2016. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :)
2016. jan. 9. 23:18
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miéle logika ez, én simán örülnék a helyében, ha teletölthetnélek gumi nélkül.
2016. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Mennyire laza a kapcsolat? Mert ha másokkal is szexel, akkor ajánlott továbbra is a gumi, a fertőzések elkerülése véget.
2016. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt mondanám ha nem akarsz jó kis hepatitist, gombát, Chlamydiát vagy még finomabb dolgokat összeszedni, amiknek egy része csak később derül ki... az egyik leggyakoribb betegségnél a férfi csak hordozó és tünetmentes.


Szóval jah.. érezheted gumi nélkül ha neked megéri a kockázat. Van benne bőven, hidd el.

2016. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En ugy tudom, hogy neki nincs mas... realisan ideje se lenne. Nekem sincs, bar folyton kerdezoskodik, nehezen hiszi :) Nem volt szex egybol, de a talalkozasaink most mar enelkul le nem zajlanak.. Meg nem tudom mi lesz ebbol
2016. jan. 9. 23:34
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én így biztos nem szednék tablettát, illetve nem engednéd gumi nélkül. Az a komolyan kapcsolatba való, ahol tudod, hogy a másik esetleg nem fog megajándékozni jobb esetben valami ínyencséggel oda alulra. Ti nem vagytok ilyen kapcsolatban, én félnék bevállalni, csak ezért :)
2016. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lázszik az átlag IQ a pontozásokból. Könnyű így véleményt nyilvánítani de amikor jön a doki 2 év múlva a kórlappal akkor már késő lesz. De addig legalább jókat kúrtunk! Ez ám az életcél.
2016. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 RRR ***** válasza:
inkább felgerjeszti
2016. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy retardált(pl.:elfelejtesz tablettát bevenni), akkor nem félnék a helyében.
2016. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!