Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix tabletta? Még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix tabletta? Még nem írták fel, előítéleteim vannak vele kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is bocsánat érte.


16éves vagyok, ez lesz az első fogamzásgátlóm. Fél éve vagyunk együtt a barátommal, két hónapja feküdtünk le, sok macerával jár a gumi vásárlás.


Tavaly nyáron felajánlotta a bőrdokim a fogamzásgátlót, de mivel nem volt barátom így azt mondtam, hogy maradok a krémek és gyógyszerek, kozmetikai termékek próbálgatásánál, amik sajnos semmit sem értek. Most visszamentem, és elküldött nőgyógyászhoz, hogy van-e ellenvetése az ellen, hogy Cypromixet írjon nekem.


A bőrdokim nem egy kedves nő, ha kérdezek valamit leharapja a fejem.

Viszont azt olvastam, hogy ezt a gyógyszert max fél évig lehet szedni, és nem túl egészséges dolog.

Attól is félek, hogy megfogok hízni tőle.

Tapasztalatok, vélemények róla?


Remélem, hogy majd a nődoki magyaráz kicsit a szedéséről, de addig is érdekelnének a tapasztalatok. Milyen mellékhatásai lehetnek?



2015. jún. 20. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én amit hallottam róla, hogy rendbetesz arra az időre, amíg szeded aztán utána rosszabb lesz, mint előtte. Érdemesebb lenne a nőgyógyásszal egy "sima" fogamzásgátlót iratni, az is sokat tud segíteni. (Nekem mondjuk szép a bőröm és pont lett tőle pár pattanás, de ismerőseim, akik pattanásosak voltak, mindenkinek helyretette a bőrét.)

Érdemesebb lenne tényleg a nődokit kérdezni, főleg, ha a bőgyógyászod nem épp segítőkész hallgatóság.

2015. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És elnézést az ismétlésért, nem aludtam ma sokat :D
2015. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jún. 22. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szedem, mert a huncut dokihoz csak 24.-én mehetek. :(

Miért pont Icának? :'( Az olyan parasztos név.. A Cili jobban illene rá,főleg a Cypromixes mivoltjának köszönhetően

2015. júl. 9. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszed el, de cilinek hívják a macskánkat;D Az Ica, vagy a Marika a nyerő!!4
2015. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remek :D
2015. júl. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!