Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen dolgok izgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen dolgok izgatnak fel titeket, amiket még magatoknak is nehezen vallotok be?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mas lanyok
2018. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal idősebb férfiak! 19/l
2018. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, amit magamnak is nehezen vallok be. L
2018. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Edzőteremben meghuzodott egyszer a combizmom egy rossz mozdulattol. Egyik edző oda is jött azonnal,hogy megmaszirozza. Mondtam nem kell. Túlélem. De aztan mégis engedtem. Sztreccs rövidnadrag volt rajtam. és valahogy akaratlanul is folyton ramosolyogtam mikor rám nézett. Lassan a keze meg már a nadragom szárán tul járt és a bugyimon belül az ujjai. Majdnem élvezésig simogatott,ujjazott. Súgta,hogy nyalni akar. Hagytam volna épp de Sajnos közben meghallottuk,hogy a folyosón jár valaki. Én meg felalltam gyorsan ijedtemben és mire odaért volna az a másik edző kimentem az ajtón. Ő próbált visszahuzni és jelezni halkan hogy maradjak. Majd elmegy az a valaki mindjart. De olyan zavarba jöttem,hogy szó nélkül ott hagytam. Még most is izgat nagyon ha ragondolok. Azóta sem mertem oda visszamenni. A nevét sem tudom. 40-50 közötti pasi lehet én 17. Izgató ragondolni is arra ami történt és ha lenne batorsagom visszamenni hagynám,hogy nyaljon. Vágyom rá sokszor nagyon annyira,hogy teljesen nedves leszek a gondolatatol is.

17L

2018. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Más lányok, prostituáltak, és az exem anyja... 21L
2018. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!