Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti milyen eszközöket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen eszközöket dugtok fel magatoknak? Kort is írjatok kérlek 😁

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem felmeg a 2 l kólás flaska bár kicsit feszít.14/l
2018. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Traktor de csak piros. 12/L
2018. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjam. Tökéletesen megfelel
2018. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Semmit? Igazi futyit.
2018. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

baromira nem biztonsagos minden felet feldugni magadnak. Ha megis dugdosni van kedvem veszek inkabb vibratort

amugy en az ujjamat szoktam (bar a csiklokenyeztetes sokkal kellemesebb)

2018. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra kaptam a páromtól egy vibrátort. Mást nem mernék,nem biztonságos, vagy higiénikus.
2018. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten izgat, ha valami kevésbé "biztonságos" dologgal játszom. Természetesen alaposan megmosom, vagy gumit használok. A kedvencem egy kis műanyag flakon, pont jó helyen birizgál :D
2018. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En birom az oda nem illo dolgokat, ha kelloen fertotlenitve vannak. Barmi lehet.

Volt egy tavolsagi, kisse perverz kapcsolatom. A pasi irta mit keressek az uzletben, es hogyan dugjam fel. Mar a boltban valo keresgeles soran ugy felizultam, mint egy hosszu elojatek utan. Hihetetleneket elveztem. Majd elmeseltem, hogy es mint. Es neha kepekkel is illusztraltam. Mindenkinek ajanlom. Es meg mindig nyitott lennek ilyen kapcsolatra.

2018. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!