Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, titeket mennyire izgatnak a tanárok? És aki bukik rájuk, az miért? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Számotokra attól lesznek vonzók, hogy felettetek állnak, hogy "hatalmuk" van? Vagy inkább a tiltott gyümölcs feeling adja az izgalmat? Vagy mindkettő? Vagy valami egyéb? A tudásuk? Az elismertségük? Hogy idősebbek?


És mi izgatja jobban a fantáziátokat:

Az, ha a tanár kezdene ki veletek, vagy ha ti hódítanátok meg?


(Amúgy én is nő vagyok, és mindig bántam, hogy szinte alig volt egy-két tanárom, aki valóban beindította a fantáziámat. Persze, anno nem mertem volna kikezdeni velük. :))



2018. febr. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen fantáziátlan érvelés. Ülj le, egyes!


Az irodalom tanár.

2018. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Elég furcsa ez a kérdés, de persze ismerem ezt az érzést. Volt nekem is olyan tanárom, akinek a jelenlétében feszélyezve éreztem magam. Talán kicsit tipikus ez a felállás, ő testnevelő tanár, fiatal, magas, jóképű, én pedig a diáklány. Titokban mindig arra vágytam a gyertyánál, hogy segítsen megtartani a csípőmet. :) Számomra attól volt vonzó, hogy felettem állt rangilag, és persze tiltott gyümölcs, ahogyan írtad, tehát a kettő egyszerre. A fantáziámat inkább az izgatta jobban akkoriban, hogy Ő kezd ki VELEM. Persze ezt lehetetlennek tartottam, így is lett, természetesen semmi nem történt közöttünk, a szokásos tanár-diák viszony, barátnője lett, sőt jegyese. Visszagondolva az akkori énemre, még bőven tinédzser voltam, és így érthetővé válik, hogy sima testi vonzalmat érezhettem iránta, esetleg beindult a fantáziám egy-két piszkos gondolat erejéig. :)
2018. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Úristen, engem nagyon beíndítanak, mind2 szempontból (hogy hatalmuk meg a tiltott gyümölcs izé is).

A mi sulinkban ráadásul elég fiatal férfi tanárok vannak akikamúgy sokszor “cicázgatnak” a lányokkal. Nekem alapból az idősebbek jönnek be de az hogy még a tanárom és titokba kéne lennie ez nagyon beindít.

17/L

2018. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok olyan tanárt tudok a környezetemben aki számításba jöhetne. Kiégett pocakos kopaszodó pasik. :D Aki fiatal es meg jól is nez ki o a kulontanarom viszont tutinem hetero. Sad. :D
2018. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer mikor egy suliban dolgoztam egy időszakos munkán, kint az udvaron, akkor jött a tesióra. A testnevelő tanár az egy fiatal jóképűbbnek mondható sportos csávó volt. Elég nagy paraszt megjegyezném. Én mondjuk magamat mondanám egy erős 7/10-nek, de a tanár talán már súrolta a 8/10-et. Ennek ellenére figyeltem és azt vártam, hogy látom a lányokat majd olvadozni utána. De nem. Pont, hogy inkább utánam, a trógerrel kacérkodtak. Persze ott meg nekem volt tiltott gyümölcs. Mert el sem akartam hinni, hogy hány évesek voltak, különösen az egyik. Legalább 5 évvel idősebnek nézett ki. Én meg fogcsikorogva próbáltam nem tudomás venni a dologról
2018. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Izgatnak mindkét szempontból, engem ha én hódítom meg. És sikerült is :)
2018. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy teljesen másik oldali válasz is. :-)

Én tanár vagyok. Volt már kapcsolatom tanítványokkal többször is. De felnőttek voltunk minden esetben (+/- 10 év előfordult), az egyik ilyenből egy 7 éves kapcsolat lett. Egy másiknál annyi volt, hogy valahogy azt mondtam egy csajnak, hogy Ő a kedvenc tanítványom. Onnantól kezdett rám hajtani, de nem lett semmi komoly, mert épp egy másik kapcsolatban voltam benne. A vizsgája után közvetlenül csókolóztunk, aztán nem is láttuk egymást többet. De most már idősebb vagyok meg ott van az asszony, szóval már nem nézek olyan szemmel tanítványra, hogy bármit akarnék tőle.

2018. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!